Trwa ładowanie...
dwx68wd
Marianna Fijewska

Internauci zebrali pieniądze na operacje dla księgowego. Teraz chce się im odwdzięczyć

Łukasz jest księgowym, internauci pomogli mu zebrać pieniądze na operację potrzebną do normalnego funkcjonowania. Chłopak musi przejść jeszcze dwa zabiegi, ale nie chce bezczynnie czekać. Zwrócił się do internautów z niecodzienną ofertą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci zebrali pieniądze na operacje dla księgowego. Teraz chce się im odwdzięczyć
(b1.pl/spotted)
dwx68wd

Łukasz ma naczyniaka w rdzeniu kręgowym w odcinku piersiowym kręgosłupa. Na początku roku zaczął tracić kontrolę w obu nogach. Polscy lekarze nie chcieli podjąć się przeprowadzania zabiegów, potrzebnych Łukaszowi do normalnego funkcjonowania. Na szereg kosztownych operacji musiał wyjechać do Paryża. W internecie rozpoczęła się zbiórka pieniędzy pod hasłem "Postawmy Łukasza na nogi!".

Internauci spisali się znakomicie – udało się zebrać pieniądze na pierwszą operacje, a Łukasz powoli zaczyna chodzić.
W lokalnym serwisie białostockim Łukasz opublikował post z podziękowaniem i niecodzienną ofertą, w ramach odwdzięczenia się za pomoc.

b1.pl/spotted

"Jeszcze nie jestem w stanie przenieść Mai (narzeczonej) przez próg, ale możemy już razem spacerować!
Żeby zakończyć proces embolizacji (zamykania światła) naczyniaka rdzenia kręgowego, potrzebuję jeszcze 2-3 zabiegów, każdy rzędu 47 tysięcy złotych. Dlatego wpadłem na pomysł!

Jestem księgowym, całkiem niezłym . Z przyjemnością rozliczę Wam PIT-y za darmo, jedynie za przekazanie na mnie 1 %. Dla mnie to szansa na normalne chodzenie, a dla Was darmowa usługa."

W internecie pojawiają się słowa uznania – "Super pomysł", "Chłopak chce się owdzięczyć, szacun!", "Tacy ludzie to rzadkość!". Nie brakuje też komentarzy od zadowolonych podatników, którzy skorzystali z pomocy Łukasza.

dwx68wd

Podziel się opinią

Share

dwx68wd

dwx68wd
Więcej tematów