Trwa ładowanie...
05-12-2014 14:42

Imprezowy rozkład jazdy na weekend w Katowicach!

Nie wiesz jak spędzić mikołajkowy weekend? Jakie koncerty będą? Gdzie są najlepsze imprezy na Śląsku? Zapoznaj się z naszym imprezowym rozkładem jazdy i zaplanuj najbliższe wieczory.

Imprezowy rozkład jazdy na weekend w Katowicach!Źródło: Facebook / Oficjalny Profil Grubsona
dcpspxc
dcpspxc

PIĄTEK

W piątek w katowickim Mega Clubie będzie można posłuchać koncertu Grubsona i Jamala. Tym razem okazją do spotkania się z tymi nietuzinkowymi artystami będzie promocja nowej płyty Grubsona. Koncert rozpocznie się o godz. 20:15, bramy klubu zostaną otwarte o 19:30. Bilety w dniu koncertu kosztują 50 zł.

W sosnowieckim klubie Remedium wystąpi zespół Myslovitz wraz z gościem Keskese. Zespołu Myslovitz nie trzeba nikomu przedstawiać, zaś Keskese to nowy, śląski projekt, który stopniowo podbija serca słuchaczy głodnych nowych, alternatywnych brzmień. Według zapowiedzi zespołu już niedługo doczekamy się pierwszej płyty. Ich muzyka to przestrzenne brzmienia, dużo gitar oraz specyficzny głos wokalisty. Koncert rozpoczyna się o godz. 20:30. Bilety kosztują 35 zł.

Również w Sosnowcu w piątek zagra Kabanos i Lej Mi Pół. Pojawią się w klubie 2 Doors. Zespół Kabanos zaczynał, jak sami ujmują sprawę, od nagrywania żulerskich piosenek na podkładach na magnetofon Kasprzak w 1997 roku. Teraz są już prawdziwą petardą polskiej sceny - trzykrotnie występowali na Woodstocku. Ich najnowszy album "Dramat współczesny" pokazuje nowe brzmienia, surowość i ciężkość, a z drugiej strony - chwytliwe piosenki. Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00. Bilety dostępne są w cenie 30 zł.

SOBOTA

W zabrzańskim CK Wiatrak w piątek wystąpi Jelonek. Michał Jelonek to polski kompozytor, muzyk i skrzypek, członek zespołów Hunter i Orkiestra Dni Naszych. Muzyka wykonywana przez niego jest różnorodna, nie ogranicza się do jednego gatunku. Nagrał płyty zawierające muzykę poważną, pop, folk, rock, metal, hard rock. Jelonek od dłuższego czasu koncertowo promuje swój drugi album "Revenge", jednak na koncertach nie brakuje sprawdzonych scenicznych hitów z poprzedniej płyty. Na supporcie zagra The Bad Sleep Well. Koncert rozpocznie się o godz. 19:30. Bilety kosztują w przedsprzedaży 35 zł, a w dniu koncertu 40.

dcpspxc

W katowickim Mega Clubie w sobotę wystąpi Maria Peszek. Po sukcesie płyty "Jezu Maria Peszek" i trzech tras koncertowych artystka odpoczywała ponad półtorej roku. Teraz wraz ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje. Tym razem usłyszymy bardziej przekrojowy materiał, coś starego, coś pożyczonego, coś innego, jednak znając Marię - nie obejdzie się bez niespodzianek. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00, bramy klubu otworzą się na godzinę przed imprezą. Za bilety zapłacimy 45/50 w przedsprzedaży i 60 zł w dniu koncertu.

W sobotę w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca wystąpią Goran Bregović Wedding & Funeral Orchestra oraz zespół Enej. Najpopularniejszy bałkański artysta - ze swoją Orkiestrą Weselno-Pogrzebową i grupa podbijająca listy przebojów wystąpią z okazji 55. urodzin DMiT-u. Koncert poprowadzi Grażyna Torbicka. Bilety dostępne w cenie od 105 do 155 zł.

NIEDZIELA

W niedzielę w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbędzie się nietypowa impreza - Międzynarodowa Gala Cyrku. Jest to świetny pomysł na prezent mikołajkowy dla najmłodszych, ale i starsi będą się cieszyć. Na scenie wystąpią artyści cyrkowi światowej sławy oraz programu telewizyjnego "Mam Talent". Pojawi się także znany Cyrk Korona oraz akrobaci, treserzy, iluzjoniści i klauni m.in. z Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Widzów zachwycą popisy żółwi olbrzymów, węży, krokodyli i fok. Galę poprowadzi Grzegorz Poloczek z kabaretu RAK oraz Magdalena Waligórska. Bilety dostępne są w cenie od 30 do 100 zł.

W Domu Kultury w Giszowcu (Katowice) w niedzielę wystąpi kabaret Łowcy.B ze swoim nowym programie. Łowcy.B to niesamowite zjawisko na polskiej scenie kabaretowej - wyjątkowo zakręceni oraz wyjątkowo kiepsko ubrani na scenie prezentują humor jaki trudno zamknąć w jakieś ramy. Bilety można kupić za 50 zł, impreza rozpocznie się o godz. 20:00.

dcpspxc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcpspxc
Więcej tematów