Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na wtorek 18 grudnia

Horoskop dzienny na wtorek 18 grudnia. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.
Share
Horoskop dzienny na wtorek 18 grudnia
Horoskop dzienny na wtorek 18 grudnia Źródło: iStock.com
dxlxtbi

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Zamiast rozpamiętywać ostatnie wydarzenia, zastanów się, jak wybrnąć z sytuacji. Nie patrz wstecz i idź do przodu. Czasu nie cofniesz, ale decydując się na konkretny plan działania możesz zapobiec podobnym wydarzeniom w przyszłości. Wsparcia możesz szukać w osobach spod znaku panny i skorpiona.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02–20.03) Nadchodzi szczęśliwy czas. Wreszcie czeka Cię mniej pracy i będziesz mógł odpocząć. Nie odmawiaj spotkań towarzyskich. Na horyzoncie pojawi się okazja, z której warto skorzystać. Zaprezentuj innym swoje stanowisko w pewnej sprawie. Swoim kreatywnym podejściem zaimponujesz tym, którzy wcześniej Cię nie doceniali.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03–19.04) Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj. Jeżeli umiejętnie będziesz gospodarować czasem, nie ominie Cię wydarzenie, na którym warto się pojawić. Los sprzyja sprawom sercowym. W Twoim otoczeniu znajduje się osoba, której nie jesteś obojętny. Nie działaj pochopnie, ale pozwól powoli rozwijać się tej relacji. Dłuższa rozmowa umożliwi rozwianie wszelkich wątpliwości.

dxlxtbi

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Pewna osoba mocno nadepnęła Ci na odcisk, ale nie warto pielęgnować w sobie złości. Zdenerwowanie spotęgowane irytacją wcale nie poprawi Twojej sytuacji. Potrzebujesz odskoczni, dlatego zamiast samotnie spędzać czas w domu, nie odmawiaj spotkań towarzyskich. Wieczorem usłyszysz wiadomość, która poprawi Ci nastrój.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Przez kilka drobnych, nieprzewidzianych sytuacji, dzień zacznie się nerwowo. Nie pozwól jednak, żeby zepsuły Ci nastrój. Będziesz musiał sprostać pewnemu wyzwaniu, a spokojny, zrelaksowany umysł zawsze pracuje lepiej. Nie bój się podejmować odważnych decyzji. Dziś ryzyko się opłaci.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06–22.07) Bliska osoba boryka się z pewnym problemem i potrzebuje Twojej pomocy. Jeżeli nie okażesz jej wsparcia, będziesz tego żałować. Na szczęście, w obecnej chwili czeka Cię mniej pracy i będziesz miał możliwość poświęcić jej czas. Bądź jednak ostrożny. To osoba bardzo ambitna. Nie bądź zbyt krytyczny, bo urazisz jej dumę, przez co nie będzie skłonna do zwierzeń.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Ktoś złoży Ci interesującą propozycję. Będziesz mieć szansę spróbować nowych rzeczy, które nieco wybiegają poza Twoje predyspozycje i krąg zainteresowań. Mimo wszystko warto opuścić swoją strefę komfortu. Nowe umiejętność przydadzą Ci się szybciej, niż myślisz i ułatwią Twój rozwój kariery.

dxlxtbi

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Zastanów się, czy nie jesteś zbyt łatwowierny. Masz w sobie dużo empatii i szczere intencje w stosunku do osób trzecich. Miej jednak na uwadze, że nie każdy ma takie podejście. W Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, kto dąży po trupach do celu. Nie zdradzaj na głos swoich planów i najlepszych pomysłów, bo będziesz tego żałować.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Ostatnio jesteś chorowity i osłabiony. Nie ignoruj pierwszych oznak przeziębienia. Zamiast bagatelizować kiepski stan zdrowia, reaguj jeżeli źle się poczujesz. Zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć, a przed Tobą ważne wydarzenie. Musisz mieć dużo siły, by podołać obowiązkom, które Cię czekają.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Będziesz miał okazję wykazać się w pewnej kwestii. Prezentując swoje umiejętności zaimponujesz wpływowej osobie. Twoje śmiałe zachowanie może jednak zirytować zazdrośników, o których nietrudno w Twojej sytuacji. Uważaj, żeby nie dać się sprowokować. Nie słuchaj też fałszywych doradców. Intuicja słusznie podpowiada Ci, co powinieneś zrobić.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11–21.12) Czekasz na rozwiązanie pewnej sytuacji. Nie masz jednak powodów do niepokoju. Na tle innych byłeś pracowity i podejmowałeś się nadprogramowych zadań. Teraz powinieneś odpocząć od pracy. Wolniejszy czas poświęć bliskim. Tęsknili za Tobą, a wspólnie spędzone chwile skutecznie poprawią Wasze relacje.

dxlxtbi

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Nie ma niczego złego w byciu ambitnym, dopóki te ambicje nie wezmą nad Tobą góry. Za bardzo ulegasz presji otoczenia i zaczynasz rywalizować z osobami, z którymi zawsze łączyły Cię dobre relacje. Przemyśl swoje zachowanie. Postępując w taki sposób, nawet jeżeli osiągniesz zamierzony cel, możesz żałować swojej decyzji. Ceną nie powinna być znajomość z kimś, kogo darzysz sympatią.

dxlxtbi

Podziel się opinią

Share
dxlxtbi
dxlxtbi
Więcej tematów