Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na piątek 9 listopada

Horoskop dzienny na piątek 9 listopada. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na piątek 9 listopadaŹródło: iStock.com
d4fg7qk

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Ostatnio nie masz szczęścia w grach. Nie zakładaj się i nie inwestuj dużych pieniędzy. Los sprzyja Ci za to w sprawach sercowych. Naucz się mówić szczerze o swoich uczuciach. Masz więcej, niż jednego adoratora. Obie osoby są wartościowe, ale mają zupełnie inny charakter. Dobrze przemyśl przy kim, tak naprawdę, jesteś szczęśliwy.

Horoskop dzienny dla ryb
*Ryby (19.02–20.03) * Ogarnia Cię uczucie tęsknoty. Tak bardzo rzuciłeś się w wir pracy i spotkania z nowopoznanymi ludźmi, że nie miałeś czasu dla najbliższych. Pamiętaj, że to właśnie oni są najważniejsi w Twoim życiu. Powoli zaczynasz rozumieć, jak bardzo Ci ich brak. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi, odwiedź lub zaproś. Oni również Cię potrzebują.

Horoskop dzienny dla barana
*Baran (21.03–19.04) * Przed Tobą wyzwania, którym nie stawisz czoła w pojedynkę. Nie bądź uparty i poproś o pomoc osobę, która ma większe doświadczenie. Nie lubisz zobowiązań, ale nie martw się. Szybko będziesz mieć okazję, żeby się odwdzięczyć. Pod żadnym pozorem nie próbuj jednak wykonywać czynności, o których nie masz bladego pojęcia.

d4fg7qk

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Realizujesz się zawodowo i chętnie wykorzystujesz wszystkie okazje do samorozwoju. Nim się obejrzysz, zaczniesz odnosić kolejne sukcesy. Zwróć jednak uwagę na to, że stale odkładasz realizację planów, na które przecież możesz sobie pozwolić. Przyda Ci się przerwa. Wykorzystaj ją, żeby zrobić coś dla siebie i zwyczajnie cieszyć się życiem.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Zastanów się, czy aby na pewno sam nie wyszukujesz kolejnych problemów. Kiedy wreszcie rozwiązałeś pewien problem, raptownie zacząłeś stresować się inną, mniej znaczącą sprawą. To nie jest dobre podejście. Powinieneś nabrać dystansu i spojrzeć na pewne kwestie z przymrużeniem oka. Nie ma sensu psuć sobie zdrowia.

Horoskop dzienny dla raka
*Rak (22.06–22.07) * Nie działaj impulsywnie. Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę, ale nie daj wyprowadzić się z równowagi. Twoja wiedza i umiejętności są wystarczające, żeby wyjść z klasą z trudnej sytuacji. Uważaj na osoby spod znaków koziorożca i wodnika, mogą wyjątkowo Cię prowokować.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Wreszcie masz szansę udowodnić innym swoje racje. Przed Tobą czas wyzwań. Będziesz zmęczony, ale naładowany pozytywną energią. Daj upust swojej kreatywności i nie bój się ryzykownych pomysłów. Pamiętaj jednak, aby nie zapominać o dbaniu o zdrowie. Wysypiaj się i dobrze odżywiaj. Na realizację ambitnych planów potrzebna jest niemała siła.

d4fg7qk

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Nie oceniaj książki po okładce. W Twoim otoczeniu kręci się wielu ludzi, którzy nie lubią się uzewnętrzniać. Łączą Was wspólne obowiązki, ale warto również zadbać o bliższe relacje. Przy bliższym spotkaniu niejedna osoba naprawdę Cię zaskoczy. Im szybciej złapiecie wspólny język prywatnie, tym bardziej efektywna będzie Wasza współpraca.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Spodziewaj się przypływu gotówki. Pieniądze najlepiej zainwestować w drobne remonty lub zmiany wystroju wnętrz. Nowe otoczenie naładuje Cię pozytywną energią, ponieważ jesteś estetą. Uważaj na zazdrośników. Nie wszyscy uważają, że zasłużyłeś na sukces.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Masz problem z pewną natrętną osobą, która za bardzo próbuje wkupić się w Twoje łaski. Uważaj, to typ plotkarza uwielbiającego sensacje . Nie zwierzaj się ze swoich spraw osobistych i nie daj się wciągnąć spotkania, na które nie masz ochoty. Szczerość okaże się kluczem do rozwiązania sytuacji.

Horoskop dzienny dla strzelca
*Strzelec (22.11–21.12) * Ktoś znajomy zaczyna Cię irytować. Odnosisz wrażenie, że zmienił się pod wpływem nowego towarzystwa. Nie udawaj, iż nie widzisz zmian. Bądź szczery i powiedz otwarcie o swoich obserwacjach. To pozwoli Ci zapobiec nagłemu, niekontrolowanemu wybuchowi złości. Nawet, jeżeli znajomy w pierwszej chwili się z Tobą nie zgodzi, dasz mu powód do refleksji i przemyślenia całej sytuacji.

d4fg7qk

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Dzień zacznie się bardzo stresująco. Pamiętaj, żeby pod żadnym pozorem nie dać wmówić sobie czegoś, czego nie zrobiłeś. Spróbuj zachować zimną krew. Sytuacja ulegnie poprawie w godzinach popołudniowych. Dobrze zrobi Ci chwila relaksu w miłym towarzystwie. Przełam rutynę i zamiast siedzieć w domu, zaproponuj komuś bliskiemu spacer po parku lub kolację w restauracji. Twoja inicjatywa dostanie doceniona.

d4fg7qk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fg7qk
d4fg7qk
Więcej tematów