Trwa ładowanie...
d243w31

Horoskop dzienny na piątek 1 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na piątek 1 marca 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.
Share
Horoskop dzienny na piątek 1 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na piątek 1 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
d243w31

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Tracisz motywację do wykonywania czynności, która niegdyś sprawiała ci przyjemność. Taka kolej rzeczy jest naturalna, dlatego nie rób niczego na siłę. To dobry moment, żeby spróbować nowych rzeczy. Otaczasz się ludźmi o różnych zainteresowaniach. Znajomy ma oryginalne hobby, o którym chętnie opowiada. Porozmawiaj z nim. Bardzo możliwe, że jego pasja przypadnie ci do gustu.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Ostatnio byłeś tak zajęty obowiązkami, że nie miałeś zbyt wiele czasu na kontakt z bliskimi. Nie zdajesz sobie sprawy z faktu, że rodzina bardzo za tobą tęskni. Niegdyś łącząca was więź była bardzo silna, ale stopniowo zaczynacie się od siebie oddalać. Napięty okres właśnie mija i będziesz mieć więcej wolnego czasu. Przeznacz go na odnowienie relacji z tymi, na których ci zależy. Wyjdź z inicjatywą i zaproponuj spotkanie.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Ktoś desperacko będzie próbował zarzucić ci coś, czego nie zrobiłeś. Zachowaj zimną krew i bądź nieugięty. To właśnie asertywność okaże się kluczem do sukcesu. Uważaj, żeby nie podnosić głosu, panuj nad emocjami i dwukrotnie przeanalizuj treści wiadomości przed wysłaniem. Jeżeli zachowasz się profesjonalnie, zaimponujesz osobie, na której ci zależy.

d243w31

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Nie zapominaj o obietnicy, którą komuś złożyłeś. Ostatnio jesteś bardzo zabiegany i skupiony na pracy. Nie zmienia to jednak faktu, że ktoś bardzo na ciebie liczy. Miej na uwadze, iż coś, co może mieć dla ciebie małe znaczenie, dla innej osoby jest bardzo ważne. Chociaż jesteś zmęczony, poświęć znajomemu czas. Nie będziesz żałował takiej decyzji i zyskasz w jego oczach.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Dziś wszystkie bliźnięta są obdarzone wyjątkową pomysłowością. Wymyślisz sposób na niestandardowe rozwiązanie problemu, z którym borykasz się już od dłuższego czasu. To dobry dzień na podejmowanie nowych wyzwań. Nie bój się zabierać za zadania, które nieznacznie przewyższają twoje kompetencje. Podnosząc wyżej poprzeczkę, pokażesz wpływowej osobie, że jesteś ambitny i chętny do nauki.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Dzień zacznie się nerwowo. Usłyszysz niepokojącą wiadomość, która na początku popsuje ci nastrój. Nie nastawiaj się jednak negatywnie na resztę dnia, gdyż los ma w zanadrzu kilka miłych niespodzianek. Uważaj na zazdrośników, którzy będą usiłowali podważyć publicznie twój autorytet. Twoje umiejętności są większe niż reszty, co będziesz miał okazję zademonstrować. Wiedz, że czyny mówią same za siebie.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) To nie jest najlepszy moment na rozwój spraw sercowych. Lwy są ostatnio bardzo zabiegane. Borykasz się z pewnym problemem w życiu towarzyskim, jednocześnie czekając na rozwój spraw zawodowych. W zaistniałej sytuacji najbardziej brakuje ci stabilizacji. Uzbrój się w cierpliwość i w pierwszej kolejności skup na pracy. Napięty okres niedługo minie.

d243w31

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Powiedziałeś o kilka słów za dużo, przez co zraniłeś osobę, która nie jest ci obojętna. Nie czekaj, aż sprawy wyjaśnią się same i zacznij działać. Kluczem do sukcesu będzie szczerość. Pamiętaj, że najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. Przyznanie się do błędu jest odważnym gestem, a taką postawą zyskasz więcej niż myślisz.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Do twojego życia powoli wdziera się rutyna i czujesz, że potrzebujesz odmiany. Zacznij od zmiany w najbliższym otoczeniu. Los sprzyja zarówno wszelkim metamorfozom wyglądu, jak i zmianom otoczenia. Jeżeli zastanawiałeś się nad remontem lub nawet nieznacznym przemeblowaniem, wiedz, że wyjdzie to na twoją korzyść.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Los sprzyja zarówno dalekim podróżom, jak i mniejszym wyjazdom. Ciągłe przebywanie w jednym miejscu zaczyna cię nużyć. Nie odmawiaj, jeżeli ktoś zaproponuje ci spontaniczne spotkanie. Rutyna, która coraz bardziej wdziera się do twojego życia, odbiera chęci do działania. Musisz wyjść jej naprzeciw, a nowe środowisko będzie ku temu idealną okazją.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Dziś wszystkim strzelcom będzie dopisywać wyjątkowe szczęście. Wykorzystaj dobrą passę na realizację zadań, które planowałeś wykonać później. Masz więcej wolnego czasu, a gwiazdy obdarzyły cię wyjątkową kreatywnością, dzięki czemu szybko i skutecznie się z nimi uporasz. To również dobry moment na wszelkie inwestycje. Polegaj na swojej intuicji, gdy będzie podsuwać ci słuszne rozwiązania.

d243w31

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Nastąpi przełom w sprawach sercowych. Osoba, która podoba ci się już od dłuższego czasu, również zwróci na ciebie uwagę. Wykorzystaj sprzyjające okoliczności losowe i w stosownym momencie zaproponuj jej spotkanie. Okaże się, że nadajecie na tych samych falach. Macie również podobne hobby, które będzie częstym tematem rozmów. Pamiętaj jednak, że we wszystkim należy zachować umiar. Zamiast wypisywać cały czas, daj jej drobinę przestrzeni. Ważne kroki powinny być przemyślane.

d243w31

Podziel się opinią

Share
d243w31
d243w31
Więcej tematów