Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na czwartek 10 stycznia

Horoskop dzienny na czwartek 10 stycznia. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na czwartek 10 stycznia
Źródło: iStock.com
dd9736p

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Uważaj na swoje zdrowie. Ostatnio odżywiasz się nieregularnie i żyjesz w ciągłym biegu. Taki tryb życia wpływa bardzo negatywnie na Twoje samopoczucie. Jeżeli o siebie nie zadbasz, wkrótce odczujesz skutki nieodpowiedzialnych decyzji. Nie dokładaj sobie teraz kolejnych obowiązków. Jest zbyt zmęczony, by móc je podźwignąć.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Oczekuj przypływu kreatywności. Dobre pomysły dosłownie same będą Ci wpadać do głowy. Uważaj, w Twoim otoczeniu znajdują się osoby, które dążą po trupach do celu i byłyby w stanie przypisać sobie Twoje zasługi. Ufać możesz osobom spod znaków lwa oraz koziorożca. Mają szczere intencje i możesz liczyć na bezinteresowną pomoc z ich strony.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Dzień sprzyja rywalizacji. Masz przed sobą ściśle określony cel, ale do takiego samego dąży więcej osób. Twoje szanse na powodzenie nie są małe, musisz jednak wykazać się determinacją. Nie pozwól, żeby krótkotrwałe rozrywki i spotkania ze znajomymi odciągnęły Cię od pracy. Burzliwy okres niedługo minie. Zdążysz jeszcze porządnie wypocząć.

dd9736p

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Pewna bliska osoba bardzo Cię zdenerwowała. Nie byłeś w stanie trzymać języka za zębami i zareagowałeś złością. Refleksja przyszła dopiero z czasem. Powoli zaczynasz żałować, że postąpiłeś impulsywnie. Zamiast zamartwiać się przyszłością Waszej relacji, zdobądź się na odwagę, aby wyciągnąć pomocną dłoń. Nie będziesz tego żałować.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Będziesz prawdziwą duszą towarzystwa, która dosłownie przyciągnie do siebie ludzi. Wokół Ciebie pojawi się wiele wpływowych osób, z którymi warto nawiązać kontakt. Otworzy się przed Tobą możliwość rozwoju kariery zawodowej. Skorzystaj z niej i nie spoczywaj na laurach po małych osiągnięciach.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Uważaj, w Twoim otoczeniu znajduje się zazdrosna osoba, która bez wahania będzie podrywać Twój autorytet w towarzystwie. Powodem zazdrości są nie tylko osiągnięcia, ale również bliskie relacje, które utrzymujesz z pewną osobą. Nie ignoruj takiego zachowania lecz na wszelkie uwagi reaguj ze spokojem. Jeżeli dasz się porwać emocjom, możesz powiedzieć o kilka słów za dużo.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Ostatnio popadasz w melancholię i coraz dokładniej analizujesz wydarzenia z przeszłości. Podświadomie tęsknisz za pewną osobą, z którą popsuły Ci się relacje. Izolując od innych wcale nie poprawisz swojego nastroju. Powinieneś przełamać się, żeby iść do przodu albo zdobyć na odwagę i skontaktować z osobą, o której myślisz. Tkwiąc w martwym punkcie wiele nie osiągniesz.

dd9736p

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Nie daj się wciągnąć w cudze intrygi. Konflikty w grupie znajomych przybierają na sile i ktoś będzie próbował przekonać Cię do swojego zdania. Najlepiej wyjdziesz na tym, jeżeli pozostaniesz bezstronny. Pamiętaj, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Nie angażując się w cudze sprzeczki, będziesz mógł się skupić na własnych celach.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Twoja cierpliwość się opłaciła i wreszcie los się do Ciebie uśmiechnie. Spodziewaj się nagłego przypływu gotówki. Uda Ci się również załatwić sprawy, z którymi borykałeś się od dłuższego czasu. W pełni wykorzystaj wolniejszy okres. Zmęczony organizm zasługuje na relaks. Pamiętaj, że wypoczęty umysł pracuje najlepiej.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Twoje troski w pewnej kwestii okażą się bezpodstawne. Mimo wielu napięć, ostatecznie wszystko ułoży się po Twojej myśli. Pamiętaj jednak, że następnym razem możesz nie mieć tyle szczęścia. Wyciągnij celne wnioski z trudnej sytuacji, z którą się zmierzyłeś i postaraj się uczyć na błędach. Zwróć uwagę na to, że nie każdy miał tyle szczęścia co Ty. Warto pocieszyć znajomego, który nadal boryka się z problemem.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Staniesz w obliczu dylematu. Jeżeli zdecydujesz się na pewne wyrzeczenia, będziesz mógł wiele zyskać. Niestety, wymaga to od Ciebie działań na niekorzyść pewnej osoby. Sam musisz przeanalizować, jakie rozwiązanie w zaistniałej sytuacji sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Postępuj zgodnie ze swoim sumieniem, bo inaczej nie będziesz mógł w pełni cieszyć się z sukcesu.

dd9736p

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Pewna osoba poprosi Cię o pomoc w sytuacji, gdy jest Ci to zupełnie nie na rękę. Mimo wielu przeciwności losu, najlepiej wyjdziesz na tym, jeżeli okażesz jej wsparcie. Twój gest zostanie doceniony bardziej niż Ci się wydaje i nie będziesz żałować takiej decyzji. Możliwe, że zyskasz nawet nowego przyjaciela na którym można polegać w ciężkiej sytuacji. Tego dnia staraj się też bardzo uważać na spóźnienia. Przez nieuwagę możesz sporo stracić.

dd9736p

Podziel się opinią

Share
dd9736p
dd9736p
Więcej tematów