Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 24.09.2018 (poniedziałek)

Horoskop dzienny – 24.09.2018 (poniedziałek). Zobacz jaki los przewidziały dla Ciebie gwiazdy.

Share
Horoskop dzienny – 24.09.2018 (poniedziałek)Źródło: iStock.com
db6sir4

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Ktoś podejmie złą decyzję, której konsekwencje dotkną również Ciebie. Nie karm w sobie złości, bo to do niczego nie doprowadzi. Skup się na czynnościach na których masz wpływ. Jesteś osobą kompetentną. Jeżeli nie dasz się wyprowadzić z równowagi zaimponujesz wpływowym osobom.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Przed Tobą trudna decyzja od której zależy najbliższa przyszłość. W zależności od tego, co wybierzesz czeka Cię albo nowa wyjątkowa znajomość albo gwałtowny przypływ gotówki. Obie opcje wiążą się jednak z pewnymi wyrzeczeniami. Przemyśl dokładnie swoje priorytety.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Trudny okres nareszcie minął. Zaczyna się szczęśliwy czas, w którym będziesz mógł skupić się na swoich pasjach. Wreszcie możesz wprowadzić w życie pomysły, które wcześniej odkładałeś. Spodziewaj się również nagłego przypływu gotówki.

db6sir4

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Zachowaj ostrożność. To, że poprzednie pomyłki uszły Ci płazem wcale nie oznacza, że tym razem będzie podobnie. Skup się na pracy. Zbliża się trudniejszy okres pełen nowych wyzwań. Nie możesz pozwolić, żeby błahe spray odwróciły Twoją uwagę od tego, co naprawdę ważne.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Ktoś jest o Ciebie bardzo zazdrosny i usilnie próbuje to ukryć. Zazdrość może prowadzić do wielu konfliktów oraz nieporozumień. Zastanów się, co może być jej powodem. Nie przejmuj się jednak czyimiś nagłymi wybuchami złości. Masz przed sobą ważny cel, na którego realizacji powinieneś się skupić.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Podjąłeś wyzwanie, które pozwoliło Ci rozwinąć nowe umiejętności. Jesteś zmęczony, ale naładowany pozytywną energią. Wykorzystaj dobrą passę, ale nie pracuj ponad swoje siły. To dobry czas na inwestycje i większe wydatki.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Nie zbaczaj z obranej ścieżki. Wreszcie odzyskujesz chęci do działania i wiarę we własne możliwości. Pamiętaj, że marzenia są Twoją siłą napędową. Nie słuchaj kąśliwych uwag innych. Sam doskonale potrafisz ocenić efekt własnej pracy. Wsparcie znajdziesz w osoba spod znaku byka i koziorożca.

db6sir4

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Bardzo tęsknisz za pewną osobą i to uczucie nie daje Ci spokoju. Twoje uczucia są zrozumiałe. Pamiętaj jednak, że samo rozpamiętywanie nic nie da. Zamiast zamykać się w czterech ścianach opowiedz najbliższym o tym, co czujesz. W najbliższym czasie nie podejmuj kluczowych decyzji. Jesteś rozchwiany emocjonalnie i później możesz żałować wielu z nich.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) W pracy czeka Cię wiele wyzwań. Ciężko będzie znaleźć czas na chwilę wytchnienia. Nie próbuj na siłę radzić sobie z problemami, których nie potrafisz rozwiązać. Zgłoś się o pomoc do osób starszych i bardziej doświadczonych. Wyjdziesz na tym lepiej od ryzykantów. Na chwilę wytchnienia znajdziesz czas dopiero wieczorem.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Przed Tobą otworzą się nowe możliwości. Problemy z którymi walczysz od dłuższego czasu wreszcie rozwiążesz się same. Dasz upust swojej kreatywności. To dobry okres na zmianę otoczenia. Pomyśl o przemeblowaniu lub małym remoncie.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Uważaj na zdrowie. Jesteś podatny na przeziębienia. Twój organizm jest osłabiony, wiec nie lekceważ najmniejszych oznak choroby. Ten okres sprzyja natomiast relacjom rodzinnym. Ktoś bliski osiągnie spory sukces, a jego pozytywne skutki odczują wszyscy członkowie rodziny.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Nie zmuszaj się do wykonywania czynności, których nie lubisz. Ludzie wiedzą, że jesteś zaradny i pracowity. Chętnie zechcą to wykorzystać. Nie daj się. Szanuj swój cenny czas, a wolną chwilę poświęć na zasłużony odpoczynek. Za ciężką pracę niedługo czeka Cię nagroda.

db6sir4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db6sir4
db6sir4
Więcej tematów