Trwa ładowanie...

Halloweenowy rajd rowerowy w Tychach

W Tychach odbędzie kolejny Nocny Rajd Rowerowy. Tym razem będzie to wersja halloweenowa, najlepiej przebrani rowerzyści zostaną nagrodzeni. Na wszystkich czeka potem zabawa przy ognisku.

Share
Halloweenowy rajd rowerowy w Tychach
Źródło: UM Tychy
d4j5kcx

W piątkowy wieczór o godz. 20:00 rowerzyści wyruszą z parkingu przy restauracji McDonald przy alei Bielskiej. Uczestnicy za wykupienie cegiełki za symboliczne 3 zł otrzymają okolicznościowe opaski odblaskowe w ramach akcji "Lepiej widoczni - widocznie lepsi", prowadzonej przez Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY.

- Każdy z uczestników bierze udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Osoby do lat 18 mogą wziąć udział tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów - zastrzegają organizatorzy.

Trasa rajdu to ok. 12 km, a impreza odbędzie się niezależnie od pogody. Uczestnicy muszą pamiętać więc o odpowiednim ubiorze i oświetleniu rowerów.

Jako że to specjalna edycja: z okazji Halloween, na nocnych rowerzystów czekają dodatkowe atrakcje. Dla najlepiej przebranych uczestników przewidziano nagrody, a na wszystkich - ognisko.

d4j5kcx

Podziel się opinią

Share
d4j5kcx
d4j5kcx
Więcej tematów