Trwa ładowanie...
d3axt7b

Halloween w Warszawie! Propozycje na spędzenie upiornego wieczoru

Upiorne dynie, przerażające wilkołaki i krwawe zombie. Zobacz, gdzie w mieście warto spędzić Halloween. Nie tylko kluby oferują mroczne imprezy. Na Halloween możesz wybrać się także do teatru albo na... basen!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Halloween w Warszawie! Propozycje na spędzenie upiornego wieczoru
(WawaLove.pl)
d3axt7b

Polacy pokochali Halloween w latach 90. i na stałe wszedł on w nasz imprezowy kalendarz. Komu nie straszne są mroczne klimaty, upiorne dynie i krwawe zombie, musi zapoznać się z przewodnikiem po warszawskich imprezach odbywających się tego dnia. Miłośnicy clubbingu znajdą dla siebie wiele możliwości. W niektórych klubach oprócz upiornego nastroju obowiązywać też będą halloweenowe stroje.

Przy klubowej muzyce oraz akompaniamencie skrzypiec bawić się możecie w Opera Club.
Każdy zabytkowy budynek posiada swoje skryte tajemnice. A sekrety Opera Club zostały zapoczątkowane 180 lat temu… W noc Halloween mroczne postacie wyłonią się z labiryntów pomieszczeń i zakamarków, by jednych zastraszyć, a drugim po prostu przypomnieć o swym istnieniu. Nie każdemu jednak jest dane, by ich spotkać… Spróbujcie wsłuchać się więc w tajemnicze odgłosy i podążajcie za snującym się strumieniem światła, a być może przeżyjecie tej nocy coś, co zapamiętacie do końca swoich dni…

Opera Club, Pl. Teatralny 1
Start: 22.00
Rezerwacje do 24.00 wejście bezpłatnie.
Panie do 24.00 wejście bezpłatnie / Panie po 24.00 bilet 10 PLN.
Panowie do 24.00 bilet 10 PLN / Panowie po 24.00 bilet 20 PLN.

d3axt7b

W klubie 1500m odbędzie się natomiast jedyna Halloweenowa impreza w rytmie rapu.

Serdecznie zapraszamy na jedyne i niepowtarzalne HALLOWEEN na RAPIE!
Impreza odbędzie się w specjalnie do tego przygotowanych salach 1500m2! Każda z sal zostanie mrocznie przystrojona! Na imprezie obowiązywać będzie przebranie! Specjalnie z myślą o upiornie wystrojonych osobach przygotowaliśmy DARMOWE wejście przez pierwszą godzinę! Atrakcją główną będą nietypowe role artystów takich jak DIOX, VIENIO, NUMER RAZ oraz CZARNY HIFI! Tylko dla Was wystąpią w roli DJów!

1500m2 do wynajęcia Wynajęcia, ul.Solec 18
Start 22:00
Wstęp 15zł, Lista FB free do godziny 23:00

Impreza poprzedzona projekcją filmu grozy, będzie na Was czekać w klubie Chwila.

d3axt7b

Już czwarty raz zapraszamy Was na szczególną noc strachu i... tańca! Dokładnie tak, bo w wielu miejscach na świecie Halloween to przede wszystkim świetna zabawa - nie będziemy w tyle. Stroje bardzo mile widziane! Będą konkursy z nagrodami dla najlepiej przebranych! Tegoroczny plan jest prosty: Piotrek i Tyśka na scenie, na projektorze filmy, a po nich Najgorszy DJ TITO ze swoimi skocznymi setami! Na barze krwawe drinki, dużo popcornu i wiele, wieleeeee... emocji!

Plan jest taki:
19:00 - Rocky Horror Picture Show czyli horror iście idiotyczny, kultowy, rozśpiewany.
20:45 - Straszny Film 2 czyli horror mocno szalony, parodia filmów grozy.
22:30 - Najgorszy DJ Tito i tańce, tańce, tańce.

Zapraszajcie swoich znajomych! Zakładajcie kostiumy! Łyknijcie krwi przed wyjściem i zapraszamy na wspólną zabawę! Wstęp wolny.

Start: 19.00
Klub Chwila
ul. Ogrodowa 31/35
Wstęp wolny!

d3axt7b

Dla wszystkich którzy ten mroczny wieczór wolą spędzić w inny, mniej imprezowy sposób proponujemy:

Wieczorne pływanie w klimacie Halloween! Mroczna muzyka i przyciemnione światło w Białołęckim Ośrodku Sportu. W piątek, 31 października 2014 r. w godzinach 22.00-23.00 zapraszamy wszystkich chętnych na wieczorne pływanie w klimacie HALLOWEEN!
- przyjdź i kup bilet jednorazowy (wejście o godzinie 22.00)
- 60 minut pływania w cenie biletu 30 minutowego
- gwarantujemy "mroczny" klimat, słodycze dla uczestników i nastrojową muzykę

Start: 22.00
Białołęcki Ośrodek Sportu
ul. Światowida 56
Wstęp: 9,1 zł/h

i na koniec kulturalnie o zombie czyli* "Noc żywych Żydów" w Teatrze Dramatycznym*

d3axt7b

Wyobraźcie sobie, że z piwnic waszego bloku wychodzą martwi Żydzi, żeby zemścić się na mieście, które o nich zapomniało. Co byście powiedzieli, gdyby do waszych drzwi zapukali żydowscy zombies - kapitan polskiego wojska - ze swoją równie nieświeżą córką i zażądali włączenia współczesnej muzyki? Jak byście zareagowali, gdyby goście bez rąk i z przestrzelonymi twarzami ruszyli na shopping do Arkadii? A gdyby okazało się, ze trzeba ich bronić przed rodzimymi narodowcami? W takiej sytuacji postawiony zostaje bohater „Nocy żywych Żydów”. Na scenie zobaczyć można m.in. Marka Kalitę, Katarzynę Herman i Michała Czerneckiego.

Start: 19.00
Teatr Dramatyczny m.st Warszawy
Pl. Defilad 1
Wstęp: od 30-80 zł

d3axt7b

Podziel się opinią

Share
d3axt7b
d3axt7b
Więcej tematów