ycipk-3yzatf

Grudziądz: Trzyletni chłopiec skatowany przez konkubenta swojej matki?

Zakończono postępowanie w sprawie trzyletniego Tomka. Rok temu, według ustaleń śledczych, został zakatowany na śmierć przez konkubenta swojej matki. Okazuje się, że znęcał się on także nad siostrą chłopca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzyletni Tomek trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie w listopadzie 2017 r. Pomimo starań lekarzy nie udało się go uratować.
Trzyletni Tomek trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie w listopadzie 2017 r. Pomimo starań lekarzy nie udało się go uratować. (East News)
ycipk-3yzatf

Trzyletni Tomek trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie w listopadzie 2017 r. Pomimo starań lekarzy, nie udało się go uratować. Aresztowano 31-letnia matkę chłopca, Angelikę L. oraz jej partnera, 30-letniego Radosława M. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem oraz spowodowania ciężkich obrażeń ciała, doprowadzających do śmierci chłopca.

Radosława M. oskarżano jednak o znacznie więcej przestępstw. Odpowie on także za zabójstwo z zamiarem ewentualnym. Według prokuratury z Grudziądza, mężczyzna bijąc chłopca, miał świadomość, że może go zabić.

Trzyletni Tomek był najmłodszym spośród siedmiorga dzieci Angeliki L. Według wyników śledztwa, Radosław M. miał znęcać się także nad pozostała szóstką.

ycipk-3yzatf
Polub WP Wiadomości
ycipk-3yzatf
ycipk-3yzatf