Trwa ładowanie...
d2xgd3m

Gowin: Może Platforma nie jest takim trupem

Jarosław Gowin porównał szefa PiS i eks-lidera PO. - Dla Kaczyńskiego władza i poparcie są tylko środkiem. Dla Tuska celem samym w sobie - powiedział przewodniczący Porozumienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dla Jarosława Gowina Kaczyński jest bardziej wartościowym rozmówcą od Tuska
Dla Jarosława Gowina Kaczyński jest bardziej wartościowym rozmówcą od Tuska (East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski)
d2xgd3m

Wicepremier skomentował Radę Krajową Platformy Obywatelskiej, która odbyła się w weekend, gdzie wybrano nowe władze partii. - Zobaczyliśmy w miarę sensowne wystąpienie Schetyny, kandydaturę Trzaskowskiego i może ta Platforma nie jest takim trupem - powiedział portalowi 300polityka.pl minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Gowin skomentował ewentualny powrót Donalda Tuska do polskiej polityki. - Afera reprywatyzacyjna i VAT to kwestie, które nie pozwolą mu odzyskać wiarygodności - stwierdził. Wicepremier wskazał również różnice pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim, a obecnym szefem RE.

- Typowa rozmowa z Jarosławem Kaczyńskim, to 5-, 6-godzinna dyskusja. O sprawach bieżącej polityki, o książkach, o polskiej historii - podkreślił lider Porozumienia. - Z kolei Donald Tusk, ożywiał się tylko w jednym momencie - gdy rozmowa schodziła na sondaże - dodał.
Zobacz również: Gowin: Opozycja jest w rozsypce

Gowin porównał także Mateusza Morawieckiego z Beatą Szydło. - Będzie raczej szanowany niż kochany - wskazał wicepremier. - Na pewno będzie jednak samodzielnym premierem - zakończył.

Źródło: 300polityka.pl

d2xgd3m

Podziel się opinią

Share

d2xgd3m

d2xgd3m
Więcej tematów