Trwa ładowanie...
d1c33k0
03-11-2015 09:03

Gdzie jest Beata Szydło?

- Pani Beata Szydło odpoczywa - mówi Zbigniew Kuźmiuk, europoseł PiS. - To jest taki specyficzny okres w Polsce, kilku dni, kiedy nie trwają konsultacje ws. doboru ministrów. Odnosząc się do koncepcji przyszłego rządu, europoseł PiS mówi, że w Polsce nie ma tradycji rządów autorskich. - Nawet rządy kolejne Tuska nie były rządami autorskimi - mówi Kuźmiuk. Uspokaja też, że w rządzie nie znajdzie się nikt taki, kogo nie zaakceptowałaby Beata Szydło.

Share
d1c33k0

Rząd autorski, to rząd PiS-u - mówi Andżelika Możdżanowska z PSL. Tam jest kilka frakcji: jest PiS, frakcja Gowina i frakcja Ziobry - dodaje. - Mieliśmy świadomość, że nie będzie to rząd Beaty Szydło, tylko rząd ustalany wspólnie przez Jarosława Kaczyńskiego - dodaje Możdżanowska.

Szef klubu PiS, Mariusz Błaszczak również potwierdził, że Beata Szydło odpoczywa po wygranych wyborach. Dodał, że nie wie, gdzie jest wiceprezes PiS i kiedy skończy urlop. Jak wyjaśnił w rozmowie z reporterem WP, od 11 listopada zeszłego roku Beata Szydło ciężko pracowała podczas kampanii prezydenckiej i parlamentarnej. - Zapracowała na te kilka dni spokoju i nabranie sił do pracy, która ją czeka - powiedział Błaszczak.

Zaznaczył też, że nad nowym gabinetem pracuje "drużyna Prawa i Sprawiedliwości". Wyjaśnił, że celem konsultacji jest stworzenie jak najlepszego rządu, żeby mógł niezwłocznie przystąpić do pracy.

d1c33k0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c33k0
d1c33k0
Więcej tematów