Trwa ładowanie...

"Frog" znów szaleje na ulicach? Udostępnił nowe nagranie

W sieci pojawiło się nagranie "Rainbow drift - BMW M3 E92". Można je zobaczyć na profilu, na którym można było wcześniej oglądać słynny film Roberta N. "Froga" pędzącym po Warszawie w białym bmw. Na filmie kierowca białego samochodu driftuje wokół ronda na pl. Zbawiciela. Nagranie zostało zamieszczone 24 sierpnia. Jak nas poinformowano w straży miejskiej, "drifting" został zakończony interwencją funkcjonariuszy.

Share
"Frog" znów szaleje na ulicach? Udostępnił nowe nagranie
Źródło: WawaLove.pl
d10mx8v

O "Frogu" zrobiło się głośno, gdy na jednym z youtubowych profilów pojawił się film, na którym mogliśmy zobaczyć szaleńczą jazdę białego sportowego bmw po stołecznych ulicach. Bmw M3 pędziło przez miasto, ścigając się jednocześnie z motocyklistami. Samochód wielokrotnie jechał pod prąd, skręcał ze środkowego pasa i przeciskał się na milimetry między samochodami. Podczas 35 kilometrowego pościgu mężczyzna popełnił ponad 80 wykroczeń.

d10mx8v

Niedawno informowaliśmy też, że Robert N. został zatrzymany na plaży w Mielnie. Znaleziono przy nim broń palną, kajdanki, kominiarkę i sprzęt do zatrzymywania samochodów. W tym samym czasie mundurowi przeszukiwali należące do niego mieszkanie. Znaleźli dokumentację finansową prowadzonej przez niego działalności gospodarczej. Jego zatrzymanie nie było związane z brawurową jazdą po Warszawie - powiedział Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendanta Głównego Policji. Policjanci zatrzymali "Froga" w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstw o charakterze kryminalnym.

Zobaczcie wideo!

d10mx8v

Podziel się opinią

Share
d10mx8v
d10mx8v
Więcej tematów