Trwa ładowanie...
d2xzmhj

Francja: ojciec napadniętego chłopca zawiózł sprawców na komisariat. Został oskarżony o porwanie

W Lyonie, w centrum miasta, napadnięto 17- latka i okradziono go z ubrania. Sprawców odnalazł ojciec, który zawiózł napastników na komisariat. Policja oskarżyła go o porwanie a złodzieje zostali wypuszczeni do domu- podaje lyoncapitale.fr.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lyon: ojciec napadniętego chłopca zawiózł sprawców na komisariat. Został oskarżony o porwanie.
Lyon: ojciec napadniętego chłopca zawiózł sprawców na komisariat. Został oskarżony o porwanie. (iStock.com)
d2xzmhj

Francuskie media podają informacje o absurdalnej sytuacji, która wydarzyła się w Lyonie. Dwóch mężczyzn w centrum miasta napadło na 17-latka, zmuszając go do rozebrania się i oddania wszystkich rzeczy jakie przy sobie posiadał. Nastolatek po powrocie do domu opowiedział o całym zajściu ojcu, który zawiadomił policję. Policyjne śledztwo okazało się bezskuteczne i nie wykryto sprawców.

Ojciec poszkodowanego chłopaka postanowił „działać na własną rękę”. Po kilku dniach, mężczyzna wraz z kolegami, ustalił tożsamość napastników. Po zatrzymaniu 17 i 18- latka postanowił odwieźć ich osobiście na komisariat. Ku zdumieniu wszystkich, zarzuty zostały postawione nie złodziejom, a ojcu poszkodowanego i jego kolegom.

Ojciec napadniętego chłopaka oraz pozostali mężczyźni, którzy uczestniczyli w zatrzymaniu nastolatków, zostali oskarżeni o porwanie i zastosowanie przemocy. Natomiast sprawcy kradzieży zostali wypuszczeni do domu.

d2xzmhj

Podziel się opinią

Share

d2xzmhj

d2xzmhj
Więcej tematów