Trwa ładowanie...
d1u4z2u

Fashion in Cracow - przyjdź i oceń prace młodych projektantów

W poniedziałek, 18 sierpnia, ulica Grodzka w Krakowie stanie się wybiegiem dla modelek. Odbędą się wtedy letnie pokazy mody w ramach Fashion in Cracow.

Share
d1u4z2u

Organizatorzy imprezy kierują się ideą, że moda towarzyszy nam na każdym kroku. Na mapie Krakowa pojawia się coraz więcej miejsc związanych z tą dziedziną życia. W mieście stale zwiększa się liczba projektantów, a wydarzenia modowe przyciągają coraz więcej ludzi.

O godz. 11:00 nastąpi otwarcie imprezy i wystawy fotograficznej. Od 11:30 do 13:00 odbędzie się panel dyskusyjny, w trakcie którego będzie można dowiedzieć się, jaką przemianę przeszła krakowska moda oraz poznać trendy zbliżającego się sezonu.

Od 13:00 zaczną się pokazy. Najpierw przedstawiona zostanie moda dziecięca, a o 14:00 rozpocznie się pokaz krakowskich projektantów. W wyniku konkursu wyłonieni zostali młodzi twórcy, którzy będą mieli szansę zaprezentować swoje dzieła w trzech kategoriach: classic, trendy i vintage. Każda z nich pokazuje różnorodność Krakowa i jej mieszkańców.

Swój pokaz będzie też miała Eva Minge, znana na całym świecie polska projektantka.

Fashion in Cracow to inicjatywa mająca na celu promocję miasta poprzez ukazanie tutejszych młodych modowych talentów: projektantów, fotografów, modelek i modeli.

W związku z imprezą między godz. 11:00-20:00 zamknięta, dla ruchu kołowego, będzie ulica Grodzka od ul. Senackiej do ul. św. Idziego. Ruch pojazdów zostanie skierowany na objazd ulicami Senacką i Kanoniczną.

d1u4z2u

Podziel się opinią

Share
d1u4z2u
d1u4z2u
Więcej tematów