Trwa ładowanie...

Dziś na pewno widziałeś to zdjęcie. Oto okoliczności jego powstania

Choć fotografia została zrobiono podczas pokazu młodych sportsmenek, to nie one są jej głównymi bohaterkami, lecz Andrzej Duda wraz z towarzyszami. Internauci zastanawiają się, czy fotografia jest autentyczna i, choć trudno w to uwierzyć, odpowiedź brzmi: tak.

Share
Dziś na pewno widziałeś to zdjęcie. Oto okoliczności jego powstania
Źródło: Agencja Gazeta, fot: Dawid Żuchowicz
d33qzcv

Zdjęcie powstało podczas uroczystości na Stadionie Narodowym związanych z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Jego autorem jest Dawid Żuchowicz. Reporter Agencji Gazeta uwiecznił występ młodych sportsmenek z warszawskiego klubu UKS "SYRENA", którym naprawdę udało się zachwycić publiczność. Po występie na oficjalnym profilu drużyny, dziewczyny zamieściły zdjęcie z głową państwa.

W pierwszym rzędzie od lewej strony siedzą: Jarosław Sellin (wiceminister kultury), Piotr Duda (szef "Solidarności"), Ryszard Czarnecki (polityk PiS i poseł do PE), biskup Marian Florczyk, Krzysztof Szczerski (szef gabinetu prezydenta) oraz Andrzej Duda. To właśnie ze względu na minę prezydenta - uśmiech z domieszką szczerego zdziwienia - fotografia zyskała taką popularność.

Internauci zauważają, że młodym sportsmenkom udało się zrobić wrażenie nie tylko na prezydencie, ale również na Krzysztofie Szczerskim, Ryszardzie Czarneckim, biskupie Florczyku... właściwie na wszystkich z wyjątkiem Piotra Dudy, który przygnębionym wzrokiem wpatrywał się w podłogę.

d33qzcv

Podziel się opinią

Share
d33qzcv
d33qzcv
Więcej tematów