Trwa ładowanie...

Doceniono okolice Krakowa. Zakrzówek jednym z 7 cudów Polski!

Zakrzówek to nie tylko zbiornik wodny i przylegające do niego tereny. To miejsce, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku, wypocząć, nabrać sił. I jak się okazuje jeden z siedmiu nowych cudów Polski!

Share
Doceniono okolice Krakowa. Zakrzówek jednym z 7 cudów Polski!
Źródło: www.krakow.pl
dobfegr

Krakowski zalew zajął miejsce na podium wśród tegorocznych siedmiu nowych cudów Polski. W plebiscycie National Geographic Traveler zajął trzecie miejsce! Przed Zakrzówkiem znalazł się tylko Off Piotrowska i Suwalski Park Krajobrazowy.

Plebiscyt ma na celu promowanie ciekawych, atrakcyjnych i niebanalnych miejsc turystycznych w naszym kraju. Redaktorzy Travelera przez cały rok podróżują w poszukiwaniu zakątków, które jeszcze nie zostały odkryte, w które tchnięto drugie życie lub po prostu - magicznych. Chcą w ten sposób pokazać, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, by znaleźć coś wspaniałego. W tej edycji redakcja nominowała 16 miejsc, po jednym z każdego województwa.

Była to już czwarta edycja tego plebiscytu, a oddano ponad 115 tys. głosów, co stanowi rekord w historii konkursu. To czytelnicy miesięcznika wybierali 7 nowych cudów Polski - a walka trwała do samego końca. Wyniki plebiscytu są dostępne na stronie: www.7cudow.national-geographic.pl.

dobfegr

Podziel się opinią

Share
dobfegr
dobfegr
Więcej tematów