Trwa ładowanie...
ycipk-4hrr97

Dawid Żukowski zaginął. Nowe informacje

Poszukiwania Dawida Żukowskiego będą trwać przez całą noc. Policjanci zaczęli od Grodziska Mazowieckiego, gdzie ojciec chłopca w środę wieczorem porzucił auto, a późnej zginął pod kołami pociągu. W sprawie pojawiły się nieoficjalne informacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Żukowski zaginął. Poszukiwania mają trwać całą noc
Dawid Żukowski zaginął. Poszukiwania mają trwać całą noc (Policja)
ycipk-4hrr97

Dawid Żukowski zaginął w nocy ze środy na czwartek. Pięciolatka najpierw szukano w Grodzisku Mazowieckim i okolicach.

Jak nieoficjalnie informuje "Gazeta Wyborcza", w czwartek po południu poszukiwania objęły też gminę Raszyn. Tam logował się telefon komórkowy ojca Dawida. Chłopiec był pod jego opieką, gdy 32-latek porzucił auto, a później zginął pod kołami pociągu. Maszynista pojazdu powiedział, że mężczyzna siedział na torach.

Grodzisk Mazowiecki. Dawid Żukowski zaginął

ycipk-4hrr97

"Wiemy, że ojciec tego dziecka był desperatem, że niepokojąco zachowywał się przed targnięciem się na własne życie, więc tu jest szereg pytań" - powiedział na antenie Polsat News minister ds. pomocy humanitarnej Michał Woś.

Zobacz też: Tragiczne okoliczności zaginięcia Dawida Żukowskiego. Policja użyła śmigłowca

Policjanci będą szukać chłopca również przez noc. W akcji używano helikoptera, dronów i psów tropiących. W ciągu dnia w poszukiwaniach brało udział setki funkcjonariuszy policji, wspierani przez strażaków i żołnierzy WOT. "Gazeta Wyborcza" donosi, że nurkowie z straży pożarnej, przeszukują zbiorniki wodne w powiecie pruszkowskim.

ycipk-4hrr97

Dawid Żukowski zaginął. Trzy hipotezy

To wiąże się z hipotezą, że przed popełnieniem samobójstwa ojciec mógł zabić chłopca. Policja zapewnia, że główne działania koncentrują się na dwóch pozostałych opcjach: że chłopiec jest sam, lub że ktoś mu towarzyszy.

Wszelkie zgłoszenia, także anonimowe, są przyjmowane w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim tel. (22) 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

Czytaj też: Dawid Żukowski ma podwójne obywatelstwo? Ambasada Rosji komentuje zaginięcie 5-latka
Grodzisk Mazowiecki. 5-letni Dawid Żukowski poszukiwany. "Każdy może być podejrzany"

ycipk-4hrr97

Masz news, ciekawe zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4hrr97

ycipk-4hrr97
ycipk-4hrr97