Trwa ładowanie...
d1qquol

Dawid Żukowski zaginął. Nowe informacje

Poszukiwania Dawida Żukowskiego będą trwać przez całą noc. Policjanci zaczęli od Grodziska Mazowieckiego, gdzie ojciec chłopca w środę wieczorem porzucił auto, a późnej zginął pod kołami pociągu. W sprawie pojawiły się nieoficjalne informacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Żukowski zaginął. Poszukiwania mają trwać całą noc
Dawid Żukowski zaginął. Poszukiwania mają trwać całą noc (Policja)
d1qquol

Dawid Żukowski zaginął w nocy ze środy na czwartek. Pięciolatka najpierw szukano w Grodzisku Mazowieckim i okolicach.

Jak nieoficjalnie informuje "Gazeta Wyborcza", w czwartek po południu poszukiwania objęły też gminę Raszyn. Tam logował się telefon komórkowy ojca Dawida. Chłopiec był pod jego opieką, gdy 32-latek porzucił auto, a później zginął pod kołami pociągu. Maszynista pojazdu powiedział, że mężczyzna siedział na torach.

Grodzisk Mazowiecki. Dawid Żukowski zaginął

"Wiemy, że ojciec tego dziecka był desperatem, że niepokojąco zachowywał się przed targnięciem się na własne życie, więc tu jest szereg pytań" - powiedział na antenie Polsat News minister ds. pomocy humanitarnej Michał Woś.

d1qquol

Zobacz też: Tragiczne okoliczności zaginięcia Dawida Żukowskiego. Policja użyła śmigłowca

Policjanci będą szukać chłopca również przez noc. W akcji używano helikoptera, dronów i psów tropiących. W ciągu dnia w poszukiwaniach brało udział setki funkcjonariuszy policji, wspierani przez strażaków i żołnierzy WOT. "Gazeta Wyborcza" donosi, że nurkowie z straży pożarnej, przeszukują zbiorniki wodne w powiecie pruszkowskim.

Dawid Żukowski zaginął. Trzy hipotezy

To wiąże się z hipotezą, że przed popełnieniem samobójstwa ojciec mógł zabić chłopca. Policja zapewnia, że główne działania koncentrują się na dwóch pozostałych opcjach: że chłopiec jest sam, lub że ktoś mu towarzyszy.

d1qquol

Wszelkie zgłoszenia, także anonimowe, są przyjmowane w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim tel. (22) 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

Czytaj też: Dawid Żukowski ma podwójne obywatelstwo? Ambasada Rosji komentuje zaginięcie 5-latka
Grodzisk Mazowiecki. 5-letni Dawid Żukowski poszukiwany. "Każdy może być podejrzany"

Masz news, ciekawe zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1qquol

Podziel się opinią

Share
d1qquol
d1qquol
Więcej tematów