Trwa ładowanie...
d4hwde5
d4hwde5
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Dania przywraca kontrole na granicach

Władze Danii przywrócą kontrole na swych granicach z Niemcami i Szwecją - oświadczył minister finansów tego kraju Claus Hjort Frederiksen po zawarciu umowy politycznej rządu ze skrajną prawicą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4hwde5

- Doszliśmy do porozumienia, by tak szybko jak to możliwe ponownie wprowadzić kontrole na granicach Danii - powiedział minister.

d4hwde5

Podziel się opinią

Share

d4hwde5

d4hwde5
Więcej tematów