Trwa ładowanie...
d2noi2r
d2noi2r

Co o. Rydzyk dostrzegł na ulotce PO? "Nie budźcie bestii"!

Jak się poruszy, to widać na niebieskim tle Donald Tusk podają sobie ręce wysoko z Bronisławem Komorowskim, palce na "V", czyli wiktoria, uśmiech i pisze "Zgoda buduje" na niebieskim tle - tak o. Tadeusz Rydzyk opisywał przedwyborczą, trójwymiarową pocztówkę kolportowaną przez sztabowców Komorowskiego. Ale kiedy poruszy się pocztówkę, obraz się zmienia. O audycji w Radiu Maryja czytamy w serwisie Głos Rydzyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2noi2r

Kartki wyprodukowano korzystając z techniki tzw. druku soczewkowego. W zależności od tego, pod jakim kątem się na nie patrzy, raz widać radosnych Bronisława Komorowskiego i Donalda Tuska, a raz Jarosława Kaczyńskiego i o. Tadeusza Rydzyka z twarzami wykrzywionymi złością.

- Porusza się kartkę i jest: "Niezgoda rujnuje". I kto jest? Pan Kaczyński Jarosław, powiedziałbym, no, nienaturalny wygląd - opisywał o. Rydzyk. - Brzydki i nienaturalny, zrobiony jakoś dzięki grafice, dzięki technice, wypaczony jego obraz, no i mówiący te słowa. Jesteśmy zrobieni na jakichś potworów, i to właśnie: "Niezgoda rujnuje" - mówił.

- Ja powiem jedno: nie budźcie w ludziach bestii. Nie dzielcie narodu. Nie przeciwstawiajcie. Przestańcie takim językiem mówić, to nie prowadzi do niczego dobrego - przestrzegał o. Tadeusz Rydzyk. - My Polacy mamy rozmawiać merytorycznie. Przestańcie budzić bestie w człowieku! Już ludzkość to przeżyła. Budzili bestie ci, którzy wywołali II wojnę światową. Jugosławia, to budzili bestie, kłócili te narody. A teraz kłócicie naród polski, kłócicie - mówił.

Potem zaapelował jeszcze raz: - Raz bestia obudzona zrobi bardzo wiele krzywdy. To jest apel do Platformy Obywatelskiej i do Bronisława Komorowskiego.

d2noi2r

Podziel się opinią

Share

d2noi2r

d2noi2r
Więcej tematów