Trwa ładowanie...
17-10-2014 15:16

Ciało mieszkańca Gorlic znalezione w Niemczech. Wyznaczono nagrodę

Niemiecka policja w pierwszym tygodniu października na parkingu przy autostradzie A44 znalazła ciało 57-letniego mieszkańca małopolskich Gorlic. Brak poszlak, tropów, jakichkolwiek śladów skłonił policjantów do wyznaczenia nagrody pieniężnej w zamian za informacje.

Ciało mieszkańca Gorlic znalezione w Niemczech. Wyznaczono nagrodęŹródło: Fotolia
d2mwwvs
d2mwwvs

Policja znalazła ciało Polaka 7 października ok. godz. 14:45. Zwłoki znajdowały się w samochodzie na parkingu Biggenkopf przy autostradzie A44 niedaleko Diemelstadt w Północnej Hesji.

Sekcja zwłok wykazała, że 57-letni mieszkaniec Gorlic, Ryszard Fudala, w momencie znalezienia nie żył już od przynajmniej kilku godzin. Mężczyzna został zastrzelony, a morderstwo miało najprawdopodobniej kontekst rabunkowy. Polak pojechał do Niemiec, aby kupić dwa samochody, a pieniądze przeznaczone na ten cel miał przy sobie.

Minął już ponad tydzień, a policja nadal nie znalazła żadnych tropów mogących doprowadzić ich do mordercy. Dlatego też wyznaczona została nagroda w wysokości 5 tys. euro za informacje, które pomogą w złapaniu zabójcy Polaka.

d2mwwvs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mwwvs
Więcej tematów