Trwa ładowanie...
tczew

"Chytra baba" z Pruszcza. Ukradła dziecku torbę z prezentami

Właściciele jednej z restauracji w Pruszczu Gdańskim opublikowali nagranie z monitoringu, na którym widać, jak jedna z klientek kradnie dziecięcą torbę. "W środku były Lalki, Konik i inne zabawki - świąteczne prezenty" - czytamy na profilu Pierogarni Pruszcz.

Share
"Chytra baba" z Pruszcza. Ukradła dziecku torbę z prezentami
Źródło: facebook
d1cdv6x

- Kilka dni temu otrzymaliśmy telefon z informacją, że dziecko zostawiło plecak podczas rodzinnego obiadu. Postanowiliśmy sprawdzić nagrania z monitoringu i jesteśmy w szoku - kontynuują swój wpis na Facebooku.

Na nagraniu widać kobietę, która siada do stołu prawdopodobnie razem ze swoją rodziną. Po chwili zauważa białą torbę, którą przesuwa za siebie i opiera o ścianę. Następnie przesuwa krzesło tak, by zasłaniało jej "zdobycz" na wypadek, gdyby do restauracji wrócił właściciel zguby. Kobieta czuje jednak, że to nie jest najbezpieczniejsza kryjówka, więc przesuwa torbę pod stół, a po posiłku zabiera pakunek i po prostu wychodzi.

- Jesteśmy zszokowani, zniesmaczeni i jest nam niezmiernie przykro, że takie zdarzenie miało miejsce w naszej restauracji. Apelujemy do Was, abyście pomogli nam znaleźć sprawców i poruszyć ich sumienie, to dziecko jest niewinne, a straciło swoje zabawki - można przeczytać na fanpage'u pierogarni.

Właściciele proszą o kontakt każdego, kto może mieć informacje w tej sprawie. Mają nadzieję, że opublikowanie nagrania ruszy sumienie złodziei, którzy zwrócą dziecku zabawki.

d1cdv6x

Podziel się opinią

Share
d1cdv6x
d1cdv6x
Więcej tematów