Trwa ładowanie...
d1toegc
d1toegc
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
chiny

Chiny nie dopuściły do importu przez KRLD komponentów atomowych

Chiny nie dopuściły w zeszłym roku do importu przez Koreę Północną chemikaliów, wykorzystywanych w procesach produkcji materiałów jądrowych - ujawniła prasa tokijska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1toegc

Dziennik "Asahi Shimbun" podał, że chińscy celnicy zatrzymali w miejscowości Dangdong na granicy północnokoreańskiej zmierzający do Phenianu pociąg, w którym znajdowały się pojemniki z płynnym środkiem chemicznym TBP, wykorzystywanym w procesie odzysku plutonu dla celów wojskowych.

Zatrzymania - pisze japoński dziennik - dokonano na prośbę amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA), która poinformowała stronę chińską o transporcie. Nie ujawniono, skąd pochodziło kilkadziesiąt ton zatrzymanych chemikaliów.

d1toegc

Podziel się opinią

Share

d1toegc

d1toegc
Więcej tematów