Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
spotify
19-09-2019 10:28

Chcesz osobiście poznać Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya? Weź udział w konkursie!

28 września 2019 roku Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają swój jedyny w tym roku koncert. Aby podkreślić wyjątkowość tego wydarzenia, którego partnerem głównym jest Spotify Premium, artyści przygotowali konkurs, w którym można wygrać m.in. podwójne bilety VIP na koncert, zaproszenia na próby i osobiste spotkanie z muzykami, a także 6-miesięczny voucher Spotify Premium!

Chcesz osobiście poznać Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya? Weź udział w konkursie!Źródło: Materiały prasowe
d352f30

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło to jedna z najgorętszych i wzbudzających najwięcej emocji muzycznych aktywacji mijającego lata. W ciągu zaledwie 24 godzin ich wspólny utwór „W piątki leżę w wannie” ustanowił rekord i stał się najczęściej słuchanym singlem na Spotify w Polsce.

Już 28 września artyści pojawią się na jednej scenie. Z tej okazji zapraszają swoich fanów do wzięcia udziału w konkursie, w którym zadaniem uczestników jest zaprojektowanie okładki potencjalnego albumu oraz wymyślenie nazwy ich ewentualnego wspólnego albumu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, przygotuj okładkę płyty i zaproponuj nazwę dla ich wspólnego albumu, a następnie opublikuj je na swoim prywatnym profilu na Instagramie, dodając hashtag #SpotifyPremiumPL.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Jeśli Dawid i Taco docenią Twój kreatywny wkład w ich wspólny projekt, znajdziesz się w gronie pięciu szczęśliwców, którzy zostaną zaproszeni na osobiste spotkanie z artystami. Zwycięzcy konkursu otrzymają także podwójne bilety VIP na koncert na PGE Narodowym oraz zaproszenie do wzięcia udziału w próbach artystów. Główny sponsor koncertu, Spotify, ufundował także 6-miesięczny kod premium umożliwiający korzystanie z wszystkich funkcji najbardziej popularnej w Polsce muzycznej platformy streamingowej.

Czas nadsyłania zgłoszeń mija 22 września o 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na profilu Dawida na Instagramie 23 września br.

d352f30

WP Wiadomości na:

d352f30
Więcej tematów