Trwa ładowanie...

CBŚP zatrzymało sześciu osób. Pobili adwokata i zażądali 7 mln zł

Adwokat w połowie maja pojechał na zaplanowane spotkanie. Tam został skrępowany i wciągnięty do samochodu i wywieziony w okolice Zgorzelca. CBŚP zatrzymało osoby podejrzane o uprowadzenie mężczyzny.

CBŚP zatrzymało sześciu osób. Pobili adwokata i zażądali 7 mln złŹródło: East News
dqgy4gw

Napastnicy działali w ramach zorganizowanej grupy przestępczej. Mężczyźni są podejrzani m.in. o uprowadzenie adwokata nieopodal Zgorzelca i próbę wymuszenia ujawnienie, gdzie przechowuje 7 mln zł. Mężczyźni mieli go pobić.

Funkcjonariusze CBŚP i policjanci ze Zgorzelca w szybko ustalili sprawców uprowadzenia. Do zatrzymań doszło w województwach dolnośląskim, śląskim i mazowieckim. Jak poinformowała Komenda Główna Policji, mężczyźni w wieku od 31 do 56 lat współpracowali ze sobą podczas wielu przestępstw, głównie w województwie dolnośląskim.

Pościg w Lublinie. Kierowca o mało nie rozjechał policjantów

W Prokuraturze Rejonowej w Zgorzelcu wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, uprowadzenia i pobicia. Dodatkowo jeden z zatrzymanych mężczyzn usłyszał zarzut w związku z tym, że podawał się za policjanta CBŚP. Sąd zadecydował o ich aresztowaniu.

dqgy4gw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqgy4gw
Więcej tematów