Trwa ładowanie...
Brutalny atak na starszego mężczyznę w Gdyni

Brutalny atak na starszego mężczyznę w Gdyni

Starszy mężczyzna zwrócił uwagę właścicielowi źle zaparkowanego samochodu, a ten uderzył go kilkukrotnie i przewrócił na ziemię. Do agresywnego ataku doszło w jednym z garaży podziemnych w Gdyni.

Share
d3mw56e

Mężczyzna został zaatakowany, gdy chciał zrobić zdjęcie źle zaparkowanego auta i zgłosić sprawę policji. Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu.

- Samochód stał na przejściu dla pieszych, mężczyzna chciał upomnieć kierowcę, aby auto postawił w inne miejsce. Kierujący zachowywał się agresywnie w stosunku do osoby poszkodowanej, uderzył go kilkukrotnie, przewrócił na ziemię. Równocześnie zniszczył mu telefon komórkowy - powiedział kom. Michał Rusak z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Policja zabezpieczyła już materiał z kamer, przesłuchała poszkodowanego mężczyznę i czeka na wyniki obdukcji lekarskiej. Obecnie trwa również ustalanie sprawcy.

- Jeżeli zgromadzimy kompletny materiał dowodowy, będziemy mogli przedstawić zarzuty, najprawdopodobniej uszkodzenia telefonu, czyli uszkodzenia mienia, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności, również w sprawie uszkodzenia ciała ta kara może wynosić 5 lat więzienia - mówił kom. Rusak.

d3mw56e

Podziel się opinią

Share
d3mw56e
d3mw56e
Więcej tematów