Trwa ładowanie...
d24at2i
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Bronkobus "ostrzelany" w Kielcach przez "snajperów"

Autobus kampanii prezydenckiej Bronisława Komorowskiego został "ostrzelany" kulami do paintballa z farbą. Do incydentu doszło w centrum Kielc w pobliżu Urzędu Wojewódzkiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bronkobus "ostrzelany" w Kielcach przez "snajperów"
(WP)
d24at2i

Nikomu z podróżujących tzw. Bronkobusem nic się nie stało. W autobusie nie było prezydenta. - Na pewno było to mało przyjemne, ale nie było to nic groźnego. To był jakiś mały wygłup ludzi, którzy wracali z jakiegoś paintballa. Ci, którzy wyskoczyli ze swojego busa, byli ubrani w moro i w kominiarki, a więc to było zupełnie groteskowe - powiedział poseł PO Artur Gierada, który podróżował autobusem kampanii prezydenckiej Komorowskiego. - Traktujemy, to jako pewnego rodzaju happening osób, które za bardzo poniosła fantazja - dodał.

O incydencie została poinformowana kielecka policja. Jak powiedział mł. asp. Mariusz Bednarski z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji "padło kilkanaście strzałów w przednią szybę i atrapę autobusu".

d24at2i

Niedługo po incydencie funkcjonariusze zatrzymali dwóch podejrzanych kielczan w wieku 52 i 28 lat. Pierwszy z nich - mówił Bednarski - "przyznał się do popełnionego czynu, w chwili zdarzenia był nietrzeźwy". - Policja zabezpieczyła sprzęt, obaj mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia - dodał.

Do zdarzenia doszło w centrum miasta na Alei IX Wieków Kielc, na wysokości gmachu Urzędu Wojewódzkiego. "Bronkobus" w ramach kampanii objeżdżał północne powiaty województwa świętokrzyskiego, gdzie zbierano m.in. podpisy na listach poparcia dla ubiegającego się o reelekcję prezydenta.

d24at2i

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d24at2i

d24at2i
Więcej tematów