Trwa ładowanie...
d3rha6x

Brawurowa akcja policjantów. Dosłownie rzucili się na pijanego kierowcę

"Policjanci zachowali się wspaniale" - tymi słowami skomentował nagranie, na którym widać pogoń za pijanym kierowcą, popularny "łowca fotoradarów" Emil Rau.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brawurowa akcja policjantów. Dosłownie rzucili się na pijanego kierowcę
(YouTube)
d3rha6x

Policja została wezwana, gdy mężczyzna awanturował się w jednym ze sklepów w podgorzowskim Deszcznie. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, 25-latek stał już przy swoim samochodzie. Jego stan wskazywał, że był pod wpływem alkoholu. Po chwili wsiadł do auta i odjechał. Policjanci ruszyli za nim.

W jednej z bocznych uliczek mężczyzna porzucił swój samochód i zaczął uciekać pieszo. Policjanci nie zamierzali jednak odpuścić. Emil Rau, którego samochodowa kamera zarejestrowała całą akcję, jest pod wrażeniem pracy funkcjonariuszy. - Widać było pełną determinację - stwierdził i podkreślił, że policjanci nie wiedzieli, że są nagrywani.

Okazało się, że zatrzymany 25-latek miał 2,3 promila alkoholu we krwi. Sąd zakazał mu już wcześniej prowadzenia pojazdów. Teraz mężczyzna czeka na kolejny wyrok. Usłyszał dwa zarzuty, złamania sądowego zakazu i prowadzenia pojazdu po pijanemu.

d3rha6x

Podziel się opinią

Share

d3rha6x

d3rha6x
Więcej tematów