Trwa ładowanie...

Białystok. Pies zamknięty w rozgrzanym samochodzie. Aż skamlał o pomoc

Policjanci z Białegostoku uratowali psa, który został zamknięty w gorącym samochodzie. Mundurowi wybili szybę, gdy stan zwierzęcia nagle się pogorszył.

Share
Pies spędził w nagrzanym samochodzie
Pies spędził w nagrzanym samochodzie Źródło: KMP Białystok
d2abynn

W czwartek po południu dyżurny białostockiej komendy odebrał zgłoszenie o stojącym w centrum miasta, od kilkudziesięciu minut samochodzie, w którym jest zamknięty pies.

Ten fakt na miejscu potwierdzili policjanci i pełniący z nim służbę funkcjonariusz Straży Miejskiej. Samochód stał w nasłonecznionym miejscu, a w rozgrzanym pojeździe było uwięzione zwierzę.

Pies skamlał, ale funkcjonariusze szukali kontaktu z właścicielem samochodu. Po dłuższej chwili nie mogli go jednak znaleźć ani w pobliży auta, ani w miejscu zamieszkania.

d2abynn

Nagłe pogorszenie

W pewnym momencie wydarzyło się jednak coś bardzo niepokojącego. Jak relacjonują policjanci, pies osunął się naglę na podłogę i przestał reagować.

Funkcjonariusze przystąpili więc do zdecydowanego działania. Jeden z nich wybił pałką boczną szybę i wydobył zwierzę.

Mundurowi natychmiast dali mu wodę i zapewnili opiekę.

Wielkopolska: dramat 10-latka w Luboniu. "Nie ma dobrych wyjść"

Nieodpowiedzialna właścicielka

Po kilkudziesięciu minutach od zdarzenia do samochodu wróciła właścicielka psa. Tłumaczyła, że "przedłużyła jej się zaplanowana wizyta".

d2abynn

Policjanci na kanwie tej historii apelują do wszystkich, aby nawet na krótką chwilę nie zostawiać pod żadnym pozorem zwierząt w samochodzie w upalne dni.

Źródło: bialystok.policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2abynn

Podziel się opinią

Share
d2abynn
d2abynn
Więcej tematów