Trwa ładowanie...

Bezdomny znalazł teczkę z pieniędzmi. Zwrócił

Skórzaną teczkę z zawartością: 2 tysiącami złotych, telefonem komórkowym, kilkoma kartami bankomatowymi, kluczami, legitymacją i dokumentami przyniósł na policję w Białej Podlaskiej 54-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Wszystko to - jak powiedział - znalazł w pobliżu dworca autobusowego. Poprosił, by policjanci dotarli do właściciela i oddali teczkę.

Bezdomny znalazł teczkę z pieniędzmi. ZwróciłŹródło: Policja.pl
d356r7b
d356r7b

Policjanci ustalili, że właścicielem zguby jest 59-letni mieszkaniec miasta. Ponieważ mężczyzny jednak nie było w miejscu zamieszkania, skontaktowali się z jego żoną i poinformowali o znalezisku. Obecnie zguba czeka na odbiór w siedzibie komendy miejskiej.

Policjantów zainteresowała osoba pana Adama, znalazcy teczki. Chcieli podziękować 54-latkowi. Kiedy już dotarli do mężczyzny, ten przyznał, że miewał on w swoim życiu konflikty z prawem, jednak kiedy znalazł teczkę, ani chwili nie zastanawiał się nad jej zwrotem. Okazało się też, że kilka tygodni wcześniej znalazł portfel z dokumentami młodego mężczyzny, który także za pośrednictwem policji trafił do właściciela.

d356r7b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d356r7b
Więcej tematów