Trwa ładowanie...

Bemowo zakupi pierwszoklasistom wyprawki szkolne

Wszystkie dzieci, które w tym roku rozpoczną naukę w pierwszych klasach bemowskich szkół podstawowych czeka nie lada niespodzianka. Dzielnica Bemowo po raz pierwszy w swojej 20-letniej historii ufunduje im wyprawki szkolne. W sumie dzielnica zakupi 1620 zestawów. W każdym z nich znajdzie się 19 najbardziej potrzebnych artykułów szkolnych takich jak m.in.: farby, bloki rysunkowe i techniczne, kredki, ołówek, temperówka, pastele, klej czy nożyczki.

Share
Bemowo zakupi pierwszoklasistom wyprawki szkolne
Źródło: WawaLove.pl
d1o0q2n

Mamy nadzieję, że te drobne upominki z okazji rozpoczęcia nauki ucieszą naszych najmłodszych mieszkańców, a także odciążą budżet domowy rodziców - mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz dzielnicy Bemowo. Pomysł wyszedł ze strony radnych dzielnicy Bemowo. Obecnie dobiegają końca procedury związane z rozstrzygnięciem postępowania przetargowego.

Dystrybucja wyprawek rozpocznie się w na początku września. Chcemy w proces rozdawania wyprawek włączyć dyrektorów szkół. Rodzice nie będą musieli więc nigdzie chodzić i dopominać się o zakupione przez nas przybory szkolne. Wszystko zostanie załatwione szybko i sprawnie w poszczególnych szkołach - zapewnia Strzałkowski.

Dzielnica na ten cel przeznaczy ok. 100 tys. zł. Niewykluczone, że zakup wyprawek na stałe wpisze się w politykę dzielnicy.

d1o0q2n

Podziel się opinią

Share
d1o0q2n
d1o0q2n
Więcej tematów