Trwa ładowanie...
d45m5u1
Będzie mglisto. A jaka pogoda we Wszystkich Świętych? Najnowsza prognoza

Będzie mglisto. A jaka pogoda we Wszystkich Świętych? Najnowsza prognoza

Kilka najbliższych dni będzie słonecznych, ale jak ostrzega synoptyk Maria Waliniowska z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej będzie też mglisto. Szczególnie na południu i zachodzie kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d45m5u1

W środę będzie słonecznie. Jedynie na południu i zachodzie rano będą utrzymywać się mgły, lokalnie gęste. Po południu na Nizinie Szczecińskiej możliwy jest słaby deszcz. Najwyższa temperatura w ciągu dnia od 6-10 stopni w Małopolsce, 8 stopni na Suwalszczyźnie, 10-12 stopni w głębi kraju, na Pomorzu i na wybrzeżu. Najcieplej 13 stopni będzie na Dolnym Śląsku.

W nocy ze środy na czwartek na Pomorzu i wybrzeżu wystąpią słabe opady deszczu. Na pozostałym obszarze kraju znowu mogą tworzyć się mgły lokalnie gęste i ograniczające widoczność do 200 metrów. W czwartek przybędzie chmur - mówi synoptyk.

d45m5u1

W pasie od Dolnego Śląska i Wielkopolski przez Centrum po Mazury i Podlasie można spodziewać się słabych opadów deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 7 do 9 stopni w pasie, gdzie będą słabe opady deszczu. Do 12 stopni na wybrzeżu i lokalnie w części południowo wschodniej kraju.

We Wszystkich Świętych nadal sporo mgieł, które mogą ograniczać widoczność. Więcej słońca będzie dopiero w niedzielę.

d45m5u1

Podziel się opinią

Share

d45m5u1

d45m5u1
Więcej tematów