Trwa ładowanie...
d2pb0p3

Beata Tadla została zwolniona z TVP. "To nie jest zły dzień"!

• Beata Tadla zwolniona z TVP

• Mariusz Pilis uzasadnił to "zmianą koncepcji"

• "Rzekome zło zostało spersonalizowane i usunięte. Klasyka..." - napisała

Share
d2pb0p3

Beata Tadla nie będzie już prowadzić "Wiadomości" w TVP1. Dziennikarka po ponad trzech latach pracy została zwolniona z Telewizji Polskiej - podają Wirtualnemedia.pl.

Tadla potwierdziła w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że otrzymała wypowiedzenie od Mariusza Pilisa, dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Miał on zwolnienie dziennikarki uzasadnić "zmianą koncepcji programu".

"Robiliśmy ten program dla widzów, nie dla polityków. I dlatego recenzje widzów były i pozostaną dla mnie jedyną oceną, jaką biorę pod uwagę. Przez lata tych ocen było mnóstwo - czasem surowe, ale najczęściej ciepłe i konstruktywne. Dziękuję za wszelkie wyrazy sympatii. Dziękuję całemu zespołowi - temu, który właśnie przestał istnieć. Drugiej takiej ekipy nie ma na świecie!" - napisała Beata Tadla na swoim facebookowym profilu.

"Znikamy bez najmniejszego poczucia klęski. Na naszych nazwiskach niektórzy politycy dokonali publicznej chłosty. Rzekome zło zostało spersonalizowane i usunięte. Klasyka..." - dodała.

d2pb0p3

Beata Tadla prowadzącą głównego wydania "Wiadomości" TVP1 była od listopada 2012 roku. Ponadto przez pewien czas prowadziła "Kawę czy herbatę?", była też gospodynią wieczorów wyborczych.

Tadla wcześniej przez 8 lat związana była z Grupą TVN. Początkowo pracowała w TVN Style, potem prowadziła serwisy informacyjne TVN24. W 2007 roku dołączyła do grona prezenterów "Faktów" TVN. Prowadziła też "Fakty po faktach" i "Fakty po południu" w TVN24. W przeszłości pracowała m.in. w Radiu Plus, Radiu Eska i Super FM.

Kochani!To nie jest zły dzień! To jeden z najwspanialszych, jakie przeżywam. Telefon i skrzynka dają mi znać co sekundę...

d2pb0p3

Podziel się opinią

Share
d2pb0p3
d2pb0p3
Więcej tematów