Trwa ładowanie...
d9bb21p
Beata Szydło gościem programu "Tłit"

Beata Szydło gościem programu "Tłit"

Program "Tłit" od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Gościem Michała Wróblewskiego jest była premier Beata Szydło.
Share
d9bb21p

Z naszym gościem porozmawiamy m.in. o zbliżającej się wielkimi krokami rekonstrukcji rządu. Jak informowaliśmy w Wirtualnej Polsce, jedną z rozpatrywanych koncepcji jest ponowne wejście Jarosława Kaczyńskiego w skład Rady Ministrów. Prezes PiS nie zająłby jednak miejsca Mateusza Morawieckiego. Byłemu premierowi miałoby przypaść stanowisko wicepremiera.

Z Beatą Szydło poruszymy też tematy ostatniego posiedzenia Sejmu, gdzie trwa debata nad tzw. "Piątką dla zwierząt" - inicjatywą samego Jarosława Kaczyńskiego, której założenia obejmują m.in. zakaz hodowli zwierząt na futra. Projekt ustawy spotkał się z oburzeniem branży futrzarskiej, która w środę pojawiła się na Nowogrodzkiej.

d9bb21p

Ważne słowa padły także w Parlamencie Europejskim. Ursula von der Leyen ogłosiła, że Komisja Europejska pracuje nad strategią mającą na celu wzmocnienie praw mniejszość seksualnych. "Chcę postawić sprawę jasno: strefy wolne od LGBT to strefy wolne od wartości humanistycznych. Nie ma dla nich miejsca w naszej UE" - mówiła. O ocenę tych słów zapytamy europosłankę PiS.

Rozmowa z Beatą Szydło już o godzinie 8:30. Program można obejrzeć na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz w naszych mediach społecznościowych.

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d9bb21p

Podziel się opinią

Share
d9bb21p
d9bb21p
Więcej tematów