Trwa ładowanie...
d3glcsx
Bartłomiej Sienkiewicz gościem programu "Tłit"

Bartłomiej Sienkiewicz gościem programu "Tłit"

Program "Tłit" od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Gościem Marka Kacprzaka jest były szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz (Platforma Obywatelska).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3glcsx

Z naszym gościem komentować będziemy podpisanie nowej umowy koalicyjnej w ramach Zjednoczonej Prawicy zakończony. Przynajmniej oficjalnie. Według polityków opozycji, wcale nie jest przesądzone czy jeden z warunków - wejście prezesa Jarosława Kaczyńskiego do rządu - zostanie spełniony. - PiS powinien zająć się walką ze skutkami epidemii, a nie sobą - twierdzi senator KO Krzysztof Brejza.

Jaka będzie przyszłość wicepremier, minister rozwoju Jadwigi Emilewicz w rządzie? W niedzielę rąbka tajemnicy uchylił wiceminister spraw wewnętrznych i administracji z PiS Paweł Szefernaker. - Zjednoczona Prawica wykorzysta talenty premier Emilewicz - powiedział.

d3glcsx

"Prawa człowieka nie są ideologią - są uniwersalne" - napisała na swoim profilu ambasador USA Georgette Mosbacher, informując o liście otwartym kilkudziesięciu ambasadorów w Polsce. Wyrazili w nim poparcie dla osób LGBT. Jest już też reakcja MSZ na ten dokument.

Do Sejmu wraca tzw. "ustawa bezkarnościowa". Wcześniejszy projekt przepisów wywołał kryzys w koalicji w ramach Zjednoczonej Prawicy. Nowy projekt pojawi się na Wiejskiej po podpisaniu umowy koalicyjnej.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3glcsx

Podziel się opinią

Share
d3glcsx
d3glcsx
Więcej tematów