Trwa ładowanie...
d1kjqah
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Aresztowano policjanta z ochrony Pałacu Buckingham

Funkcjonariusz policji odpowiedzialny za ochronę brytyjskiego dworu królewskiego został aresztowany, gdy w jego szafce na terenie Pałacu Buckingham znaleziono amunicję - poinformowała brytyjska policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pałac Buckingham
Pałac Buckingham (PAP, Fot: Anthony Devlin/PA Wire)
d1kjqah

Skonfiskowana amunicja, znaleziona kilka tygodni temu przez innych funkcjonariuszy, pochodziła najprawdopodobniej z zapasów londyńskiej policji metropolitalnej.

Aresztowany policjant jest przesłuchiwany pod zarzutem popełnienia przestępstwa urzędowego i bezprawnego posiadania amunicji. Został zawieszony w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Śledczy przeszukali także dom aresztowanego i budynek policji, w którym znaleziono amunicję.

Funkcjonariusz należał do oddziału, który zajmuje się ochroną dworu królewskiego, ale nie odpowiadał za ochronę żadnego z członków rodziny królewskiej.

d1kjqah

Podziel się opinią

Share

d1kjqah

d1kjqah
Więcej tematów