"500+" na gwiazdkę od Kaczyńskiego? Dla każdego posła PiS

Czyżby prezes PiS przygotował gwiazdkowy prezent dla posłów swojej partii? Według nieoficjalnych informacji Jarosław Kaczyński zwolnił wszystkich parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości z grudniowej składki na rzecz ich ugrupowania. Struktury okręgowe również dostaną upominek - będą mogły zgłaszać poprawki do drugiego czytania projektu budżetu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński przygotował gwiazdkowy prezent dla posłów PiS? Zwolnił ich z grudniowej składki na rzecz partii.
Jarosław Kaczyński przygotował gwiazdkowy prezent dla posłów PiS? Zwolnił ich z grudniowej składki na rzecz partii. (Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
WP

Gwiazdkowe "500+" dla każdego posła PiS? Jak dowiedziało się Radio Zet informacja o zwolnieniu ze składki zelektryzowała parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości. Euforia urosła do tego stopnia, że wielu posłów sądziło, że finansowa "dyspensa" zarządzona przez Kaczyńskiego może trwać dłuższy czas.

Okręgowe struktury partii z kolei, miały otrzymać obietnicę, że każdy z oddziałów może zgłosić lokalne poprawki do projektu budżetu do 5 mln złotych.

Czyżby Jarosław Kaczyński starał się "kupić" zgodę swojej partii na zmiany w rządzie? W kuluarach Sejmu mówi się, że tzw. "doły partyjne" Prawa i Sprawiedliwości nie popierają rekonstrukcji.

WP

Źródło: Radio Zet

Polub WP Wiadomości
WP
WP