Trwa ładowanie...
d2idi0w

18-latek z Ostrzeszowa chciał na urodziny marihuanę i amfetaminę. Odwiedziła go policja

Młody mieszkaniec Ostrzeszowa świętował ze znajomymi 18-te urodziny. Goście w prezencie podarowali mu narkotyki, ale po "prezenty" wpadli na imprezę policjanci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci zatrzymali urodzinowy prezent nastolatka
Policjanci zatrzymali urodzinowy prezent nastolatka (Policja, Fot: KWP w Poznaniu)
d2idi0w

W miniony weekend ostrzeszowscy policjanci obserwowali dom jednorodzinny zamieszkały m.in. przez młodego mężczyznę, który wraz z grupą przyjaciół świętował swoje 18-te urodziny. Policjanci wcześniej weszli w posiadanie informacji, iż solenizant poprosił gości, by zamiast tradycyjnych prezentów wręczyli mu marihuanę lub amfetaminę.

Około godziny 20.00 funkcjonariusze zatrzymali przed domem jednego ze spóźnionych gości posiadającego przy sobie okolicznościową kartkę z życzeniami wraz ze znajdującym się w środku woreczkiem strunowym, w którym znajdowało się około 5 gramów marihuany.

- Policjanci wraz z zatrzymanym weszli do domu, gdzie goście zdążyli już w większości „skonsumować” przyniesione prezenty – relacjonują przebieg interwencji ostrzeszowscy policjanci.

d2idi0w

W wyniku przeszukania znaleziono jeszcze jeden woreczek strunowy z marihuaną oraz jeden z amfetaminą. Wszystkie osoby zostały zatrzymane. Z dziesięciu osób, które poddano badaniu na zawartość THC w moczu, aż dziewięć zakończyło się pozytywnie. Pozostałym osobom pobrano krew do badania na zawartość narkotyków.

Wśród zatrzymanych były trzy osoby mające w chwili zatrzymania mniej niż siedemnaście lat i po zakończeniu czynności zostali przekazani rodzicom. Pozostałe osoby pełnoletniość kolegi świętowały w Policyjnych Izbach Zatrzymań w Ostrzeszowie, Kępnie, Ostrowie Wielkopolskim oraz Kaliszu.

Policjanci dokonali przeszukań w domach zatrzymanych gości i u niektórych znaleziono śladowe ilości narkotyków. Dochodzenie w sprawie posiadania przez uczestników imprezy narkotyków oraz sprzedaży, prowadzą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

d2idi0w

Podziel się opinią

Share

d2idi0w

d2idi0w
Więcej tematów