Trwa ładowanie...

Znamy treść testamentu Whitney Houston

Ujawniono treść testamentu zmarłej w lutym piosenkarki Whitney Houston - podaje serwis "Sovetan Live". Jak wynika z dokumentu, gwiazda cały swój majątek zapisała córce, 19-letniej Bobbi Kristinie.

Znamy treść testamentu Whitney HoustonŹródło: AFP, fot: Abdelhak Senna
da3hj5f
da3hj5f

Według 19-stronnicowego dokumentu, zgodnie z ostatnią wolą piosenkarki, pieniądze mają zostać umieszczone na specjalnym koncie. Część środków Bobbi Kristina będzie mogła podjąć, w momencie, kiedy skończy 21 lat. W wieku 25 lat zyska znacznie szerszy dostęp do konta, natomiast po skończeniu 30 lat będzie mogła dowolnie gospodarować majątkiem.

Nie wiadomo jednak, jak duże oszczędności zostawiła po sobie piosenkarka. Z jednej strony - jak czytamy w "Sovetan Live" - Houston przed śmiercią miała bardzo poważne kłopoty finansowe i musiała pożyczać od znajomych, a z drugiej konto będzie regularnie zasilane gigantycznymi wpływami ze sprzedaży płyt i emisji piosenek.

Po raz pierwszy Houston swoją ostatnią wolę spisała w 1993 roku, dokument został jednak zmieniony w 2000 roku - w czasie kiedy była jeszcze żoną piosenkarza Bobbiego Kristina.

da3hj5f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da3hj5f
Więcej tematów