Trwa ładowanie...
wypadek

Zajechał drogę i doprowadził do zderzenia. Policja prosi o pomoc

Kierujący czarnym citroenem C4 wjeżdżając na autostradę zmienił pas. W efekcie zajechał drogę innemu kierowcy i doprowadził do tego, że auto uderzyło w barierki, a następnie w inne samochody. Policja prosi o pomoc każdego, kto może mieć informacje o kierowcy citroena.

Share
Zajechał drogę i doprowadził do zderzenia. Policja prosi o pomoc
Źródło: KP Poznań
d4dv838

Do incydentu doszło 1 września około godz. 12:20 na autostradzie A2 na węźle Poznań - Krzesiny. Kierowca citroena jadący w kierunku Świecka, włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi. Kierowca, któremu zajechano drogę gwałtownie zahamował, jednak po chwili stracił panowanie nad kierownicą. Sytuacja zakończyła się uderzeniem w barierki, obróceniem auta i zderzeniem z trzema innymi pojazdami. Sytuację zarejestrowała kamera zamontowana w jednym z samochodów.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierowca citroena C4 nadal nie zgłosił się na policję. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto. Zgłaszać się można osobiście przy ul. Polanka 24 w Poznaniu bądź telefonicznie pod całodobowym nr telefonu 61 84 123 11.

d4dv838

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dv838
d4dv838
Więcej tematów