Trwa ładowanie...
d1rv7mg

Z Warty wyłowiono zwłoki

• Ciało zaczepione o rzeczną ostrogę zauważono w poniedziałek wieczorem
• Na miejsce wezwano policję i straż pożarną
• Szybko pojawiły się spekulacje, że może to być zaginiona Ewa Tylman, ale okazało się, że jest to mężczyzna, który zaginął miesiąc temu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z Warty wyłowiono zwłoki
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d1rv7mg

Informację o tym, że w miejscowości Pierwoszewo niedaleko Wronek z Warty wyłowiono zwłoki, jako pierwsza podała na swoim profilu na Facebooku "Gazeta Szamotulska". Ciało miało być zaczepione o rzeczną ostrogę. Ponieważ gazeta nie opublikowała więcej informacji, w Internecie natychmiast pojawiły się spekulacje, że może chodzić o Ewę Tylman - 26-latkę, która zaginęła 23 listopada. Według najbardziej prawdopodobnej wersji przyjmowanej przez śledczych, zwłoki kobiety znajdują się właśnie w Warcie, ale do tej pory nie udało się ich odnaleźć.

Okazało się, że wyłowione w poniedziałek zwłoki to ciało osoby, która zaginęła jakiś czas temu, ale nie jest to Ewa Tylman.

- Są to zwłoki mężczyzny. Znaleziono przy nim dowód tożsamości, dlatego już wiadomo, że jest to osoba, który zaginął na początku marca - informuje Ewelina Grabowa z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. - Na razie nie mamy jeszcze informacji na temat przypuszczalnych przyczyn zgonu - dodaje.

Przyczynę śmierci 46-latka wyjaśni sekcja zwłok.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1rv7mg

Podziel się opinią

Share
d1rv7mg
d1rv7mg
Więcej tematów