Trwa ładowanie...

Wrocław. Czas na Tydzień Równości 2021. Zaplanowano wyjątkowe warsztaty i wykłady

Koło Naukowe Seksuologii im. Michaliny Wisłockiej zaprasza na kolejny Tydzień Równości, który zaplanowano w dniach 24-29 maja. To wyjątkowa okazja, by porozmawiać na temat różnorodności i poszerzać horyzonty myślowe. Wykłady i warsztaty odbędą się w formie on-line, a to oznacza, że może w nich wziąć udział każdy zainteresowany.

Wrocław. Czas na Tydzień Równości 2021. Zaplanowano wyjątkowe warsztaty i wykłady Dostawca: PAP/EPA.Wrocław. Czas na Tydzień Równości 2021. Zaplanowano wyjątkowe warsztaty i wykłady Dostawca: PAP/EPA.Źródło: PAP, fot: PAP/EPA/Sashenka Gutierrez
d3hyjzo
d3hyjzo

Tydzień Równości to inicjatywa stworzona przez Koło Naukowe Seksuologii im. Michaliny Wisłockiej z Uniwersytetu Wrocławskiego. Jego pierwsza edycja odbyła się w roku 2019 i cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego też podjęto decyzję o kontynuacji wydarzenia.

Ze względu na pandemię koronawirusa Tydzień Równości 2021 będzie mieć charakter on-line. Oznacza to, że planowane wykłady i warsztaty odbędą się w sposób wirtualny i dostępne będą nie tylko dla osób studiujących i mieszkających we Wrocławiu. To powinno zwiększać zainteresowanie imprezą, w trakcie której można debatować na temat równości i różnorodności, a także poszerzać swoje horyzonty myślowe.

Wrocław. Czas na Tydzień Równości 2021. Zaplanowano wyjątkowe warsztaty i wykłady

Koło Naukowe Seksuologii im. Michaliny Wisłockiej zaplanowało szereg warsztatów i wykładów, które trwać będą od 24 do 29 maja. Transmisję z nich przewidziano na Facebooku - w wydarzeniu utworzonym przez studentów należących do wspomnianego koła.

Napad na jubilera w Bolesławcu. Policja poszukuje tego mężczyzny

Zdalna forma tegorocznego Tygodnia Równości sprawiła, że na zaproszenie koła odpowiedzieli eksperci z całej Polski, co dodatkowo wzbogaca planowane wydarzenie.

d3hyjzo

Wykłady i warsztaty poprowadzą m.in. dr hab. Grzegorz Iniewicz z Uniwersytetu Jagiellońskiego, dr Łukasz Prus - rzecznik ds. równego traktowania i przeciwdziałania dyskryminacji w Uniwersytecie Wrocławskim czy dr Agnieszka Nomejko - doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, seksuolożka kliniczna i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

Tydzień Równości 2021. Harmonogram

  • 24.05, godz. 19:00 - "Seksualne, płciowe i relacyjne różnorodności" - dr hab. Grzegorz Iniewicz, prof. UJ
  • 25.05, godz. 17:00 - "Przeciwdziałanie dyskryminacji na uczelni" - dr Łukasz Prus
  • 25.05, godz. 19:00 - "Terapia feministyczna" - mgr Diana Krzyżanowska
  • 26.05, godz. 16:00 - "Jak wspierać transpłciowe dzieci i młodzież" - Alina Synakiewicz, Julia Kata
  • 27.05, godz. 16:30 - "Standardy pracy psychologicznej z osobami LGBT" - dr Agnieszka Nomejko
  • 27.05, godz. 19:00 - "Biseksualność - prawdy i mity" - mgr Agnieszka "Pixie" Frączek
  • 28.05, godz. 16:00 - "Aseksualność" - mgr Anna Niemczyk
  • 28.05, godz. 19:00 - "O pani prezes, co prezeską niegdyś była - historia feminatywów" - mgr Martyna Zachorska
  • 29.05, godz. 11:00 - "Warsztaty o języku inkluzywnym - Adrianna Jołkiewicz, Dominika Kotschy - na to wydarzenie obowiązują ZAPISY
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3hyjzo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hyjzo
Więcej tematów