Trwa ładowanie...

Za darmo: Wycieczka po budowie II linii metra!

Chcesz zobaczyć powstające podziemne miasto, zejść na nowe perony? Budowa centralnego odcinka II linii metra odsłania swoje tajemnice

Za darmo: Wycieczka po budowie II linii metra!
d23n97u
d23n97u

W niedzielę 30 marca w godz. 9.00 - 19.00 miasto i budowniczowie zapraszają do zwiedzenia stacji Rondo Daszyńskiego. Podczas godzinnej wycieczki przyszli pasażerowie centralnego odcinka II linii metra przejdą podziemnymi korytarzami, wejdą na peron nowej stacji, a także zwiedzą pomieszczenia, które w przyszłości podczas codziennej eksploatacji dostępne będą jedynie dla pracowników obsługi. Będzie można robić fotografie lub filmy.

Wszyscy zainteresowani marcowym zwiedzaniem stacji Rondo Daszyńskiego proszeni są o dokładne zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przebiegu wycieczki, warunkami uczestnictwa oraz sposobem rezerwacji wejściówek na teren budowy. ( Zasady uczestnictwa , Regulamin , Formularz Zgłoszeniowy ). Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy nadsyłać drogą mailową na adres: dniotwarte2014@metro.waw.pl.. Pamiętajmy, że rejestracja zgłoszeń rozpocznie się zgodnie z harmonogramem w dniu 20 marca o godz. 9.00. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą uwzględnione podczas rejestracji.

Ze względu na wymogi BHP w wycieczkach na budowę stacji metra mogą uczestniczyć jedynie osoby pełnoletnie, zdolne do samodzielnego poruszania się. Zwiedzający nie mogą być pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Podczas zwiedzania wymagany jest odpowiedni strój:
- obuwie typu traperki – twarda, płaska podeszwa, zabudowany przód;
- długie spodnie;

Po terenie budowy zwiedzający będą się poruszali w zorganizowanych grupach z przewodnikiem. Maksymalna liczebność grupy to 30 osób. Przewidywany czas przejścia trasy – około 45 min.

d23n97u

Z uwagi na specyficzny charakter miejsca zwiedzania osoby niepełnoletnie oraz osoby o ograniczonej zdolności poruszania się, które nie będą mogły wejść na teren budowy, zapraszane sa w tym dniu, w godzinach 11.00 – 17.00 do odwiedzenia Punktu Informacyjnego budowy centralnego odcinka II linii metra znajdującego się przy ulicy Marszałkowskiej 105.

d23n97u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23n97u
Więcej tematów