Trwa ładowanie...

Za darmo: Spektakl na torach

Spektakl w tramwaju wyruszy z przystanku Metro Centrum

Za darmo: Spektakl na torach
d12wuyz
d12wuyz

W niedzielę 13 października 2013 roku o godzinie 19:00 na warszawskie tory wyjedzie wyjątkowy tramwaj . W środku będzie się odbywał spektakl "Tramwaj" w *reż. Redy Haddada. *W spektaklu zagrają Jakub Wieczorek i Piotr Miazga. Na trąbce zagra Mikołaj Tabako, na saksofonie Mariusz Godzina, a na tubie Piotr Wróbel.

Ten spektakl to opowieść o roli artysty i kolorach dnia codziennego, na podstawie fragmentów "Zapisków" Witolda Lutosławskiego i "Jednego dnia w PRL" Macieja Drygasa, rozpisana na dwóch aktorów, trąbkę, saksofon, tubę, tramwaj i pasażerów.

d12wuyz

Reda Haddad: …wszystkie myśli i światy PRL łączyły się na chwilę na ulicach, w tramwajach i autobusach, zamieniały w rzekę informacji niesioną w umysłach i sercach przemieszczających się ludzi, aby potem, wraz z wysiadającym pasażerem oddalić się w swoją stronę i zająć tym co indywidualnie najważniejsze.

Start 13 października 2013 r. o godzinie 19.00: przystanek tramwajowy Metro Centrum

*UWAGA: bezpłatne bilety *do odebrania po wcześniejszej rezerwacji pod adresem: gra@dsh.waw.pl (hasło "TRAMWAJ").

Przystanki na „dosiadkę”: Arsenał Królewski (Kierunek Żoliborz), CH Arkadia (kierunek Żoliborz), Koło (kierunek Centrum), Zajezdnia tramwajowa Wola (kierunek Centrum), Warszawa Centralna (kierunek Praga)
, Pomnik Charles'a de Gaulla (kierunek Praga), Rondo Wiatraczna, Rotunda

d12wuyz
d12wuyz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12wuyz
Więcej tematów