Trwa ładowanie...

Powstańcy na manifestacji KOD-u. Odsłonią kolejną cyfrę na liczniku przy KPRM

"Przybądźmy licznie, aby swoją obecnością podkreślić nasz szacunek i podziw dla bohaterskich żołnierzy AK. Chwała Bohaterom !!” - zaprasza Komitet Obrony Demokracji na Facebooku.

Powstańcy na manifestacji KOD-u. Odsłonią kolejną cyfrę na liczniku przy KPRM
d1tfsro
d1tfsro

W poniedziałek, 1 sierpnia, miasteczko KOD-u odwiedzi grupa powstańców warszawskich. To właśnie oni odsłonią kolejną cyfrę na liczniku, który pokazuje, ile dni czeka na publikację wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie nowelizacji ustawy o TK autorstwa PiS.

„Koderki i Koderzy ! Pierwszego Sierpnia, o 13:00, zmiany liczby na naszym Liczniku pod KPRM dokona grupa Powstańców Warszawskich - członków i sympatyków Komitetu Obrony Demokracji . Przybądźmy licznie, aby swoją obecnością podkreślić nasz szacunek i podziw dla bohaterskich żołnierzy AK. Chwała Bohaterom !!” - zaprasza Komitet Obrony Demokracji na Facebooku.

Licznik pojawił się przed KPRM 16 marca. Został odsłonięty przez członków Komitetu Obrony Demorkracji, którzy domagają się publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie nowelizacji ustawy o TK autorstwa PiS. Premier Beaty Szydło do tej pory go nie opublikowała. Według Trybunału cała nowela ustawy o TK jest niezgodna m.in. z konstytucyjną zasadą poprawnej legislacji.

d1tfsro
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tfsro
Więcej tematów