Trwa ładowanie...

Policja szuka mistrza Yody. "Ma około metra wysokości"

Bohater sagi filmowej „Gwiezdne wojny” zaginął w grudniu

Policja szuka mistrza Yody. "Ma około metra wysokości"
dwnqztw
dwnqztw

Na stronie komendy stołecznej policji wśród przedmiotów utraconych znalazł się jeden dość nietypowy – lalka Mistrza Yody. Zaginięcie lalki wartej nawet 6 tysięcy złotych zgłosił w grudniu jej właściciel. Jak poinformowała nas podkom. Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV, lalka zaginęła w jednym z klubów na warszawskiej Woli.

- Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu otrzymał takie zawiadomienie w grudniu ubiegłego roku i prowadzone jest dochodzenie w kierunku kradzieży. Cały czas poszukujemy przedmiotu – komentuje podkomisarz i ma nadzieję, że dzięki rozpowszechnianiu informacji bohater sagi filmowej „Gwiezdne wojny” zostanie szybko znaleziony. Jak się dowiedzieliśmy, lalka jest bardzo charakterystyczna - ma ok. metra wysokości i jest obiektem kolekcjonerskim.

W razie jakichkolwiek informacji na temat skradzionego przedmiotu policja prosi kierować zgłoszenia do Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV pod nrem tel. (22) 603-61-38.
Poszukiwanego Mistrza Yodę można znaleźć tutaj: http://poszukiwania.policja.waw.pl/pz/przedmioty-utracone/41406,Lalka-Yoda.html

dwnqztw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwnqztw
Więcej tematów