Trwa ładowanie...

Płacił za zakupy nie swoją kartą. Wydał prawie 20 tys. złotych [WIDEO]

"Po opublikowaniu wizerunku osoby podejrzewanej o to przestępstwo rozdzwoniły się telefony"

Płacił za zakupy nie swoją kartą. Wydał prawie 20 tys. złotych [WIDEO]
d3gm3dd
d3gm3dd

Nawet 3 lata pozbawienia wolności grozi 28-letniemu Łukaszowi K., który nie swoją kartą płatniczą dokonał transakcji na sumę 17 tys. złotych. - Ponadto w mieszkaniu podejrzanego znaleziono amfetaminę - informują policjanci z KSP.

Ofiara oszusta, w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach, straciła kartę w jednym z pubów w centrum Warszawy. Jak ustalono, tej samej nocy dokonano ta kartą kilkunastu transakcji na sumę ponad 17 tys. złotych. Robiono nią zakupy, wypłacono za jej pomocą gotówkę z bankomatów. Kamery monitoringu, zamontowane przy maszynach, zarejestrowały zarówno wizerunek sprawcy, jak i samochód, którym się poruszał.

- Po opublikowaniu wizerunku osoby podejrzewanej o to przestępstwo rozdzwoniły się telefony z informacjami o widocznym na filmie i zdjęciach mężczyźnie. Kilka z nich okazało się trafnych - relacjonują mundurowi. Natychmiast ustalono miejsce, w którym aktualnie przebywa 28-latek. Wczoraj dokonano zatrzymania Łukasz K..

Jak się okazuje, odpowie on nie tylko za oszustwo, ale także za posiadanie narkotyków , bowiem w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli amfetaminę.

d3gm3dd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gm3dd
Więcej tematów