Trwa ładowanie...

Niesamowita gra miejska: Daj się porwać!

"Gdy policja nie radzi sobie z seryjnym zabójcą, gracz wychodzi na miasto w celu samodzielnego rozwiązania sprawy"! Udział biorą m.in. Ryszard Kalisz i Tytus Hołdys!

Niesamowita gra miejska: Daj się porwać!
d49bcvv
d49bcvv

Już 31 sierpnia w Warszawie wystartuje gra miejska, w której może wziąć udział każdy z nas. "Gdy policja nie radzi sobie z seryjnym zabójcą, gracz wychodzi "na miasto" w celu samodzielnego rozwiązania sprawy! Spotka na swojej drodze zagadki, oraz mniej lub bardziej miłych świadków zbrodni." Autorem fabuły gry jest Patryk Stryjewski.

Największą atrakcją gry będzie z całą pewnością plejada świadków: Marika, muzyczne siostry Natalia i Paulina Przybysz, Ryszard Kalisz, Nick Sinckler, Tytus Hołdys wraz ze swoim psem Elvisem, Wojtek Medyński i Jasiek Aleksandrowicz-Krasko! Świadkowie nagrają swoje kwestie do plików mp3, dzięki czemu fabuła przesłuchań będzie jeszcze atrakcyjniejsza i będzie świetnie dopełniać "papierową" fabułę.

Dodatkowo ta gra miejska będzie charytatywna. "Tego samego dnia odbędzie się aukcja przedmiotów podarowanych przez gwiazdy, dzięki czemu kupimy gry planszowe i zabawki dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową i dostarczymy je do wybranego przez Nas podwarszawskiego szpitala". - piszą organizatorzy.

Nie ma limitu osób ani wieku. Co jest potrzebne? Wygodne buty, coś co odtwarza pliki mp3 i podstawowa znajomość Warszawy (start w centrum). Wszelkie szczegóły znajdziecie TUTAJ .

d49bcvv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49bcvv
Więcej tematów