Trwa ładowanie...

Nielegalny towar za ponad 560 tysięcy złotych w Wólce Kosowskiej

W ręce policji wpadli dwaj obywatele Armenii

Nielegalny towar za ponad 560 tysięcy złotych w Wólce Kosowskiej
dg00ydw
dg00ydw

Warszawscy policjanci wjechali do Wólki Kosowskiej, by ukrócić tam nielegalne działania. W czasie akcji sprawdzono kilka pojazdów, w których policjanci zabezpieczyli nielegalny towar. W ręce policjantów wpadli dwaj obywatele Armenii. W wyniku przeszukania 4 samochodów policjanci zabezpieczyli prawie 5300 sztuk towarów z bezprawnie naniesionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi oraz ponad 2300 sztuk naklejek i naszywek służących najprawdopodobniej do bezprawnego nanoszenia na odzież, obuwie i galanterię.

Wartość rynkową zabezpieczonego mienia oszacowano na kwotę 560 tysięcy złotych. 47 i 24-latek są podejrzani o wprowadzanie do obrotu odzieży, kosmetyków i galanterii z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi renomowanych światowych marek.

Właścicielom znalezionych i zabezpieczonych „podróbek”, grozi odpowiedzialność za wprowadzania do obrotu, artykułów z podrobionymi znakami towarowymi, tj. z art. 305 ustawy prawo własności przemysłowej. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

dg00ydw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg00ydw
Więcej tematów