Trwa ładowanie...

Nauka angielskiego w warszawskich tramwajach

Od lutego każdy pasażer tramwajów typu 120Na „Swing” może wypełnić sobie czas podróży nauką języka angielskiego

Nauka angielskiego w warszawskich tramwajach
d6hrnz5
d6hrnz5

Mini-lekcje na planszach, zawierających angielskie zwroty, przykład wykorzystania go w zdaniu oraz tłumaczenie są wyświetlane na wszystkich dostępnych monitorach LCD. Lekcje będą wyświetlane w tramwajach do końca tego roku.

Aby pasażerowie mieli czas zapoznać się ze zwrotem i przykładem umieszczonym na planszy, każda lekcja jest wyświetlana przez minutę. Codziennie, na wszystkich tramwajowych monitorach, pojawiają się 2 różne plansze, każda z nich wielokrotnie - tak, by pasażerowie mogli utrwalić dane wyrażenie.

Ekrany LCD to nośnik, który można wykorzystać nie tylko informacyjnie i reklamowo, ale także do celów edukacyjnych – mówi Michał Powałka, Rzecznik Prasowy Tramwajów Warszawskich.

d6hrnz5

O merytoryczną jakość mini lekcji zadbała szkoła językowa Lang LTC, będąca także akredytowanym centrum egzaminacyjnym Cambridge English o platynowym statusie.

Nie jest to oczywiście nowość - w stołecznej komunikacji miejskiej już wcześniej można było uczyć się angielskiego, esperanto, czy języków słowiańskich.

d6hrnz5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6hrnz5
Więcej tematów